Сенсація

«Люди мають бути з відновленим житлом – це завдання Президента», - голова Держаудитслужби Алла Басалаєва


Лютий 13
18:04 2024

Торік Держаудитслужба основним завданням для себе визначила перевірку місцевих бюджетів, зокрема у частині відновлення зруйнованого воєнними діями майна.  Цьогоріч державні аудитори продовжать проводити ретельний фінансовий контроль за використанням бюджетних коштів на місцях.

Про це в інтерв’ю «Українським новинам» розповіла голова Держаудитслужби Алла Басалаєва.

 «Окрему увагу у 2023 році ми приділили аудиту місцевих бюджетів. Люди мають бути з відновленим житлом – це завдання Президента. Ми перевірили Ірпінь, Бучу, Гостомель, Бородянку. Зараз у нас аудити великих міст – Дніпро й Одеса. У третьому кварталі буде Львів. Цього року ми плануємо перевірити Херсон і Запоріжжя, там процеси відновлення відбуваються, але за постійних обстрілів аудити проводити важче», - повідомила Алла Басалаєва.

Також завершено аудит у Коростені та Чернігові. Перевірки в Коростені стали підставою для відкриття кримінального провадження за фактами самовільного захоплення земельних ділянок та незаконного будівництва. У Чернігові знайшли численні порушення з виділенням земельних ділянок. Виявили недоліки, за якими вже порушено 14 досудових проваджень.

При цьому  Алла Басалаєва зауважила, що після запровадження кримінальної відповідальності за недопуск державних аудиторів до ревізій чи аудитів ситуація на місцях докорінно змінилася.

«Наприклад, з Дніпром була проблема. У минулому році зафіксовано понад 50 недопусків і ситуація була патовою. Лише в серпні Верховна Рада прийняла закон, що за недопуск аудиторів настає кримінальна відповідальність. І тільки після цього нас пустили. Всі попереджені про кримінальну відповідальність, і це насправді працює», - резюмувала голова Держаудитслужби.

Довідка: відповідно до Плану заходів Міністерства фінансів України до Листів про наміри від 8 грудня 2022 року та 24 березня 2023 року Держаудитслужбу визначено головним органом, який контролюватиме питання використання коштів під час відновлення.

Повністю інтерв’ю можна прочитати за посиланням: https://ukranews.com/ua/interview/3066-golova-derzhaudytsluzhby-alla-basalayeva-v-ukrtatnafti-bulo-provedeno-audyt-tam-vzagali-znyshheno

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Залякував місцевих мешканців та мародерив: поліцейські повідомили про підозру черговому колабор...

Прочитайте повну статтю

«Сталевий кордон»: ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

У Києві відкрилась виставка «10 років агресії – 10 років спротиву»

Прочитайте повну статтю

Аналіз національного ринку першопродажів аквакультурної риби: що і скільки?

Прочитайте повну статтю

ВРП внесе Президентові України подання про призначення двох суддів до місцевих судів Донецької...

Прочитайте повну статтю

СБУ затримала поплічника рашистів, який ремонтував російські танки під час боїв за Харків

Прочитайте повну статтю

У Козівському секторі УДМС у Тернопільській області побували гості

Прочитайте повну статтю

На Миколаївщині ДБР затримало керівника Укртрансбезпеки на мільйонних поборах з перевізників

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь