Міграційники Дніпра оперативно виїхали до штабу допомоги постраждалим внаслідок ворожого удару


Березень 24
15:05 2026

24 березня  ворог в черговий раз атакував Дніпро реактивними “Шахедами”.  У місті пролунали вибухи. Внаслідок російського удару  пошкоджені чотири багатоповерхівки. Вибуховою хвилею зачепило й три дитячі садочки.  У найбільш понівеченому 14-поверховому будинку  на двох верхніх поверхах виникла пожежа,  розтрощено близько 300 вікон, є руйнування покрівлі.

Загальна кількість постраждалих становить семеро осіб. Значних поранень зазнали жінка 67 років та 74-річний чоловік. Їх обох госпіталізували.

Працівники Головного управління ДМС у Дніпропетровській області оперативно виїхали до штабу допомоги постраждалим внаслідок ворожого удару для надання консультацій та допомоги постраждалим громадянам щодо відновлення втрачених або пошкоджених документів. У таких ситуаціях робота завжди здійснюється у тісній взаємодії з представниками місцевої влади, екстрених служб та правоохоронних органів.

Міграційна служба України продовжує працювати у посиленому режимі. Працівники ДМС забезпечують доступність адміністративних послуг та надають всебічну інформаційну підтримку громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії.

Головне управління ДМС у Дніпропетровській області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь