Міністр юстиції привітав правників з професійним святом


Жовтень 08
21:16 2025

Сьогодні у Міністерстві юстиції відбувся урочистий захід з нагоди Дня юриста. Міністр юстиції Герман Галущенко вручив працівникам системи юстиції подяки Премʼєр-міністра України, відомчі відзнаки Міністерства юстиції та подякував їм за віддану службу закону й суспільству.

«Ми будуємо українську юстицію такою, щоб нею пишалась держава і її визнавали у світі», — наголосив Міністр.

У своєму виступі Герман Галущенко відзначив, що сьогодні робота юристів має особливе значення, адже Україна веде боротьбу зі злом — не лише на полі бою, а й на юридичному фронті.

«Нинішні складні часи — це й часи великих викликів для нашої професії. Професії, яка завжди була покликана забезпечувати справедливість — у суді, у захисті, у щоденному житті суспільства. Сьогодні праця юристів — це внесок у стійкість держави та її правової системи», — зауважив Міністр.

Підпишись на Телеграм

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь