Молоді нацгвардійці присягли на вірність українському народові


Листопад 12
15:04 2021

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та забороною на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувається без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, але у форматі онлайн. 

Для кожного з них церемонія прийняття Присяги на вірність українському народові – це велика подія, що буває лише раз у житті справжнього захисника Батьківщини та залишається в серці назавжди.Церемонії проходять з дотриманням всіх карантинних заходів.

Пряма трансляція. 

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, що в селі Старе на Київщині, слова клятви вірності українському народові виголосили понад 40 новобранців. Зі зброєю у руках сьогодні вони присягли бути чесними, вірними й відданими воїнами, сумлінно та наполегливо виконувати свої обов’язки.

І хоч урочистості проходили без присутності батьків та близьких для них цей день був сповнений хвилювань та радості, адже вони стали справжніми захисниками своєї Батьківщини.

 «Щиро вітаю зі складанням Військової присяги, а наш військовий колектив з поповненням. Гідно несіть звання гвардійця та опановуйте військову професію», – привітав воїнів начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко.Усі присутні з тремтінням у серці прослухали аудіо-привітання мами одного з новобранців, Світлани Лозицької, яка дала батьківський наказ вірно служити Батьківщині та побажала стати справжніми чоловіками.

Переважна більшість молодих юнаків має мотивацію та готувалися до військової служби заздалегідь.

 «Мені подобається допомагати людям і я маю професію пожежника-рятувальника. Планую підписати контракт та продовжити службу у пожежному підрозділі. До служби готувався, вивчав тактико-технічні характеристики зброї, ходив до стрілецького тиру», – розповів солдат Даниіл Білюк, йому 19 років і родом із Житомирщини.Після складання присяги вже традиційно благословив та освятив воїнів на військову службу військовий капелан Центру отець Григорій Березюк.

Після урочистого ритуалу молодих воїнів привітала з незабутньою подією у їх житті учасниця колективу художньої самодіяльності Центру молодший сержант Олена Хобта, яка побажала гвардійцям стати справжніми захисниками та гідно служити Україні.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Представники ДПС вивчали досвід литовських колег

Прочитайте повну статтю

У Мін’юсті відбулася чергова зустріч зі Спеціальним доповідачем ООН з питань позасудових страт

Прочитайте повну статтю

Переховували людей від дронів у гаражі: чергова пекельна евакуація з Красногорівки

Прочитайте повну статтю

Гроші за вподобайки: зловмисники розсилають шахрайські повідомлення

Прочитайте повну статтю

«Під час розмінування надзвичайно важливо вберегти життя і здоров’я наших фахівців», – Андрій Д...

Прочитайте повну статтю

Биківня.Територія пам'яті: Інститут презентував проєкт до Дня пам'яті жертв політичних репресій

Прочитайте повну статтю

Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва провела зустріч з представниками Європейського ін...

Прочитайте повну статтю

Процесуальні строки в електронному суді: дайджест судової практики

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь