Сенсація

На Буковині до 15 років позбавлення волі засудили так званого заступника начальника «Троїцького РВ ВС МВС лнр»


Листопад 21
18:25 2023

За публічного обвинувачення прокурорів Чернівецької обласної прокуратури громадянина України визнано винним у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Його заочно засуджено до 15 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємствах, установах та організаціях, строком на 15 років.

Прокурори у суді довели, що у березні 2022 року житель Олександрівська Луганської області прийняв пропозицію представників окупаційної адміністрації рф і так званої «лнр». Він погодився обійняти посаду заступника начальника у незаконно створеному правоохоронному органі – так званому «Троїцькому районному відділі внутрішніх справ міністерства внутрішніх справ лнр».

Реалізуючи повноваження представника незаконно створеного окупаційною владою правоохоронного органу, чоловік шкодить суверенітету, територіальній цілісності й недоторканності України. 

Початок строку відбування покарання засудженого обчислюватиметься з дати його затримання.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за процедурою in absentia здійснювали слідчі Управлінь СБУ у Чернівецькій області та Луганській областях.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії