На Черкащині рибоохоронцями попереджено масовий мор риби у Кременчуцькому водосховищі
Черкаським рибоохоронним патрулем Держрибагентства під час рейду на Кременчуцькому водосховищі виявлено мілководну ділянку, яка утворилася внаслідок зниження рівня води, та підхід великої кількості молоді риби до прибережної зони водойми.
З метою недопущення масової загибелі водних біоресурсів рибпатрульними спільно з працівниками рибодобувної організації проведено рибницько-меліоративні заходи з порятунку молоді верховодки, окуня, плітки, плоскирки та сома.
За результатами проведеної роботи врятовано та випущено в акваторію Кременчуцького водосховища близько 3,5 тонн водних біоресурсів.
Рибоохоронці продовжують моніторити ситуацію на водоймах області. Про можливі факти загибелі риби просимо громадян невідкладно інформувати, зателефонувавши на «гарячу лінію» Держрибагентства: 0 (800) 50-52-50.