На флагмані “Великого будівництва” мостобудівники завершили опускання прогонової будови мосту


Грудень 22
15:16 2021

Сьогодні, 22 грудня, команда генпідрядної організації “Онур” завершила опускання прогонової будови споруди № 10 (вантовий міст) Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя до проектного положення.

Після монтажу всіх шістьох секцій верхової частини вантового мосту в єдину прогонову будову, її потрібно було опустити на 1,5 метри на опори.  Процес опускання споруди відбувався впродовж тижня. Частину навантаження взяли на себе сталеві канати, ванти.

Попереду — встановлення опорних частин, монтаж деформаційних швів, нанесення гідроізоляції та влаштування дорожнього покриття. 

Роботи тривають.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь