Сенсація

На Кіровоградщині триває моніторинг місць торгівлі підакцизної продукції


Листопад 12
13:01 2021

Перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Андрій Багрій взяв участь у спільній нараді під головуванням начальника Головного управління Нацполіції в області Романа Козьякова щодо протидії нелегальному обігу підакцизної продукції, в тому числі пального. До зустрічі також долучилися представники департаменту економічного розвитку і торгівлі Кіровоградської ОДА, Управління Держпраці та Держпродспоживслужба в області, Кропивницької міської ради.

Контроль за виконанням учасниками ринку нафтопродуктів Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами, затверджених постановою Кабміну від 20.12.1997 №1442, у межах своїх повноважень здійснює управління захисту споживачів Держпродспоживслужби Кіровоградщини.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України до листа Нафтогазової асоціації України від 24.09.2021 №168 щодо активізації діяльності міжвідомчих регіональних груп (у т. ч. за участі представників Держпродспоживслужби) з метою боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним в Україні спеціалісти управління захисту споживачів Держпродспоживслужби області протягом жовтня поточного року здійснили моніторинг 8 автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій (АГКС).

Серед названих об’єктів 5 працюють у м. Кропивницький, 1 - в с.Підвисоке Голованівського (Новоархангельського) району та 2 - у м.Знам’янка. Під час обстежень на 5 АГКС встановлені порушення Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами, затверджених постановою Кабміну від 20.12.1997 №1442.

Серед порушень:

Окрім цього, на підставі звернень громадян з початку року спеціалісти управління захисту споживачів здійснили 3 позапланові перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну реалізацію газу. Також проведено 1 планову перевірку. За результатами здійснених заходів державного нагляду (контролю) на перевірених об’єктах встановлені порушення. Оператори ринку отримали приписи про усунення порушень Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами.

Управління захисту споживачів Держпродспоживслужби Кіровоградщини в межах своїх повноважень перевіряє розміщення вивіски із зазначенням суб’єкта господарювання; копії свідоцтва про державну реєстрацію; таблички із зазначенням ПІБ чергового оператора; інформації про місце розташування найближчих АЗС; розміщення відомостей про роздрібні ціни, марки та види нафтопродуктів; зразки супутніх товарів та нафтопродуктів у дрібній розфасовці в асортименті, наявному в суб’єкта господарювання, з ярликами цін; своєчасне надання споживачеві доступної та достовірної інформації про нафтопродукти, а також на вимогу споживача – копії документа про якість (паспорт якості) та копії декларації про відповідність; наявність електронного платіжного засобу; наявність «Куточка споживача» тощо.

Заходи щодо протидії нелегальному обігу підакцизної продукції, в тому числі пального, в області продовжуються.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Залякував місцевих мешканців та мародерив: поліцейські повідомили про підозру черговому колабор...

Прочитайте повну статтю

«Сталевий кордон»: ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

У Києві відкрилась виставка «10 років агресії – 10 років спротиву»

Прочитайте повну статтю

Аналіз національного ринку першопродажів аквакультурної риби: що і скільки?

Прочитайте повну статтю

ВРП внесе Президентові України подання про призначення двох суддів до місцевих судів Донецької...

Прочитайте повну статтю

СБУ затримала поплічника рашистів, який ремонтував російські танки під час боїв за Харків

Прочитайте повну статтю

У Козівському секторі УДМС у Тернопільській області побували гості

Прочитайте повну статтю

На Миколаївщині ДБР затримало керівника Укртрансбезпеки на мільйонних поборах з перевізників

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь