Сенсація

На Київщині працівникам агропромислового комплексу роз’яснили вимоги безпеки під час польових робіт


Листопад 20
18:01 2023

Посадові особи Центрального міжрегіонального управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальний захід за участі працівників ТОВ «ФК ЛТД», яке займається вирощуванням зернових (крім рису), бобових і насіння олійних культур і розташоване в смт Володарка Білоцерківського району.

Працівників сільгосппідприємства проконсультували щодо дотримання вимог безпеки під час польових робіт, під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт за допомогою машин і механізмів, під час експлуатації транспортних засобів, під час експлуатації обладнання машин і механізмів, деталі яких рухаються, та або обертаються.

Роз’яснили порядок проведення навчання та перевірки знань з охорони праці, порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, порядок проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників та інше.

Детальніше про можливості порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/

The post На Київщині працівникам агропромислового комплексу роз’яснили вимоги безпеки під час польових робіт first appeared on Державна служба України з питань праці.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії