На Житомирщині завершено перший етап інформаційної роботи щодо безпечного використання медичного кисню у 29 лікарнях області


Грудень 17
15:00 2021

Інспектори Управління Держпраці у Житомирській області завершили 1 етап інформаційно-роз’яснювальної роботи з надання рекомендацій щодо безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у 29 лікарнях області.

Мета інформаційної роботи – запобігання нещасним випадкам під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів із киснем.

Під час 1 етапу фахівці надавали рекомендації щодо оформлення усієї необхідної документації, а саме провести ідентифікацію потенційно небезпечних об’єктів, розробляти та складати декларації безпеки об’єкта підвищеної небезпеки. У більшості лікарень ідентифікація відсутня. Під час 2 етапу інспектори дізнаватимуться чи лікарні оформили документацію.

«Наші інспектори, зустрічалися із керівництвом лікарень, з’ясовували, яке обладнання наявне в установах та рекомендували замовити ідентифікацію об’єкта підвищеної небезпеки та разом із декларацією подати на реєстрацію. Ми розуміємо, що пандемія застала зненацька, потрібно було швидко реагувати, аби надавати медичну допомогу людям, і тому більшість лікарень не має дозвільних документів. В рамках інформаційної кампанії, ми надали рекомендації щодо оформлення необхідної документації», – сказав начальник Управління Держпраці у Житомирській області Сергій Сечін.

Загалом інформаційно-роз’яснювальну роботупровели у 29 медичних закладах:

• КНП «Андрушівська центральна районна лікарня»;

• КНП «Черняхівська центральна районна лікарня»;

• КНП «Романівська центральна районна лікарня»;

• КНП «Радомишльська центральна районна лікарня»;

• КНП «Баранівська центральна районна лікарня»;

• КП «Лікарня №1» (м. Житомир);

• КП «Дитяча міська лікарня ім. В.Й. Башека» (м. Житомир);

• КНП «Житомирська багатопрофільна лікарня» (смт Новогуйвинськ);

• КНП «Обласна клінічна лікарня ім. Ф.О. Гербачевського» (м. Житомир);

• КНП «Ружинська центральна районна лікарня»;

• КНП «Овруцька міська лікарня»;

• КНП «Хорошівська лікарня»;

• КНП «Брусилівська лікарня»;

• КНП «Коростенська районна лікарня»;

• КНП «Попільнянська лікарня»;

• КНП «Лугинська центральна лікарня»;

• КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання»;

• КНП «Чуднівська лікарня»;

• КНП «Народицька лікарня»;

• КНП «Любарська лікарня»;

• КНП «Коростенська центральна міська лікарня»;

• КП «Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка» (м. Житомир);

• КНП «Бердичівська міська лікарня»;

• КНП «Центральна районна лікарня Бердичівського району»;

• КНП «Малинська міська лікарня»;

• КНП «Ємільчинська лікарня»;

• КНП «Олевська центральна лікарня»;

• КНП «Коростишівська центральна районна лікарня ім. Д.І. Потєхіна»;

• КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня».

Інформаційно-роз’яснювальна кампанія розпочалася 15 листопада 2021 року та триватиме до 1 квітня 2022 року. 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Відбулася онлайн зустріч з французькою Асоціаціжю фахівців з водопостачання та водовідведення

Прочитайте повну статтю

Укрзалізниця призначає додатковий регіональний поїзд Одеса – Кароліно-Бугаз із 28 червня

Прочитайте повну статтю

До Дня Конституції України запускаємо ретроподорож на справжньому паровозі!

Прочитайте повну статтю

Для військових Національної гвардії підготували третій правовий посібник

Прочитайте повну статтю

АРМА продовжить відбір управителя активів IDS Ukraine через новий конкурс

Прочитайте повну статтю

Сергій Нагорняк: Кошти, залучені під час конференції у Гданську, будуть витрачені на відновленн...

Прочитайте повну статтю

Руслан Стефанчук обговорив із ОБСЄ безпекову ситуацію в Україні та притягнення росії до відпові...

Прочитайте повну статтю

Сьогодні з полону звільнено 160 військових, усі були в полоні ще з 2022 року, - Володимир Зелен...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь