Нацгвардійці підписали меморандум про співпрацю с закладами культури Донеччини


Листопад 12
13:03 2021

Гвардійці військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання, що дислокуються на Донеччині долучилися до підписання меморандуму про співпрацю в галузі культури, мистецтва та туризму з Донецькими обласними та міськими закладами культури.

Попереднє

Наступне

Укладання меморандуму відбулося у Краматорську в залі засідань Донецької обласної державної адміністрації. На заході були присутні представники управління культури і туризму регіону, заступник голови облдержадміністрації, командування Східного територіального управління, а також представники 15 Слов’янського полку та 12 бригади оперативного призначення, що дислокується у Маріуполі.

У зв’язку з впровадженням карантинних заходів на території Донецької області представники громад Донецької області взяли участь у заході дистанційно через онлайн-зв’язок.

Меморандум заздалегідь було підписано керівниками Маріупольської міської ради, Маріупольською районної державної адміністрації, Мангушської селищної ради, Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації, Краматорської міської ради, Краматорської районної державної адміністрації, Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації та обласними закладами культури.

«Підписання меморандуму та небайдужість влади регіонів дає можливість спланувати для гвардійців унікальні культурно-дозвільні програми. Відтепер військовослужбовці строкової служби зможуть регулярно відвідувати мистецькі заходи та збагачувати свій культурний світогляд. Висловлюємо вдячність представникам творчої інтелігенції Донеччини, які відгукнулися на нашу пропозицію щодо підписання даного меморандуму. Підписані подібні меморандуми на Сумщині та Харківщині говорять про те, що громадськість небайдужа до долі та майбутнього нашої держави. Наша мета, щоб строковики за період служби не тільки навчилися військовій справі, а й взяли від неї добре, вічне та духовне, адже сьогоднішні солдати через років 10-15 будуть займати певні посади та визначати долю нашої країни», – зазначив заступник начальника Східного територіального управління з персоналу полковник Сергій Ховайло.

Метою підписання меморандуму також є популяризація культурно-мистецького життя в Донецькій області серед військовослужбовців Національної гвардії України, відкриття по-новому Донеччини, її культурного та історичного потенціалу.

«Завдяки налагодженій співпраці закладів культури із командуванням Національної гвардії України, гвардійці зможуть цікаво та інформативно проводити вільний від служби час. Щомісячно вони зможуть відвідувати театральні вистави, концерти, бібліотечні та мистецькі експозиції, фестивалі, що збагатять їх духовно та інтелектуально. Туристичні магніти Донеччини відкриють для строковиків свої таємничі куточки, ознайомлять із культурною спадщиною нашої області», – наголосила заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Юлія Костюніна.

Нагадаймо, що перші меморандуми із закладами культури та туризму, видавництвами і бібліотеками були підписані в Харкові, потім аналогічні меморандуми підписали на Сумщині. В результаті налагодженої співпраці нацгвардійці строкової служби, курсанти Національної академії НГУ, офіцери і члени їх родин мають можливість зробити своє дозвілля більш яскравим і насиченим, а діти Донеччини і Луганщини періодично отримують нові книжки сучасних українських авторів.

Анастасія Павленко

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Ухилянти та знищений ворожий комплекс: ситуація на кордоні за добу

Прочитайте повну статтю

«Поїхав на війну з колегами, а повернувся з побратимами», – історія поліцейського про виконані...

Прочитайте повну статтю

Український інститут національної памʼяті відзвітував про роботу у 2023 році

Прочитайте повну статтю

Ми боремося не тільки за гроші для України, а й за прецедент, - Кіра Рудик про конфіскацію акти...

Прочитайте повну статтю

У Комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг відбувся круглий стіл на тему: «Ро...

Прочитайте повну статтю

Виступ Віцеспікерки Верховної Ради України Олени Кондратюк до десятих роковин розстрілів на Май...

Прочитайте повну статтю

Віталій Безгін: Головне завдання ТСК щодо ефективності влади в Києві – підготувати законодавчі...

Прочитайте повну статтю

Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь