Національна гвардія України та Національна гвардія Сил оборони Грузії підписали Меморандум про співробітництво


Листопад 11
22:03 2021

У Головному управлінні Національної гвардії України відбулась робоча зустріч командувача Нацгвардії України генерал-полковника Миколи Балана з командувачем Національної гвардії Сил оборони Грузії бригадним генералом Романом Джохадзе. За результатами обговорення пріоритетних напрямків співпраці сторони підписали Меморандум про співробітництво між Національною гвардією України та Національною гвардією Сил оборони Грузії. Документ передбачає, зокрема обмін досвідом та передовими практиками, проведення спільних навчань, а також участь у курсах, семінарах, робочих групах та проведення робочих зустрічей.

Командувач НГУ генерал-полковник Микола Балан відзначив, що започатковані раніше дружні відносини між двома структурами мають на меті сприяти взаємному розвитку та обміну досвідом, нарощенню спроможностей військових формувань задля забезпечення безпеки громадян, захисту суверенітету і територіальної цілісності своїх країн.

«Серед пріоритетних напрямків співпраці між нашими структурами є організація психологічної реабілітації військовослужбовців НГУ, навчання гвардійців гірській підготовці в тренувальному центрі Грузії, ознайомлення з діяльністю Центру підтримки навчання і військової освіти «Крцанісі» та Спільного центру підготовки та оцінювання НАТО-Грузія, а також можливість підготовки військовослужбовців НГУ на базі цих центрів. Крім цього, ми зацікавлені у започаткуванні співробітництва між Школою підготовки сержантів імені Георгія Анцухелідзе і Навчальним центром імені Василя Вишиваного НГУ з питань обміну досвідом підготовки сержантського складу та вдосконалення програм підготовки», – підсумував він.

Своєю чергою командувач Національної гвардії Сил оборони Грузії бригадний генерал Роман Джохадзе зазначив, що Нацгвардія України та Нацгвардія Сил оборони Грузії співпрацюють вже тривалий час, а підписання цього Меморандуму стане поштовхом для динамічного розвитку двосторонніх відносин.

Після цього, грузинська делегація відвідала Першу Президентську бригаду оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка, що на Київщині, де разом з командуванням Нацгвардії України представники Нацгвардії Сил оборони Грузії поклали квіти до пам’ятника загиблим військовослужбовцям НГУ та вшанували загиблих у минулих і теперішніх військових конфліктах. Крім цього, іноземним гостям були продемонстровані новітнє озброєння та техніка, які використовують військовослужбовці Національній гвардії України при виконанні завдань за призначенням. Також, у рамках візиту бригадний генерал Роман Джохадзе відвідав Міжнародний міжвідомчий багатопрофільний центр підготовки підрозділів, долучившись до ознайомчого візиту дипломатичного корпусу та міжнародних організацій в Україні, а також гірсько-патрульну роту військової частини 1241 НГУ, що на Івано-Франківщині.

Пресслужба НГУ 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Ухилянти та знищений ворожий комплекс: ситуація на кордоні за добу

Прочитайте повну статтю

«Поїхав на війну з колегами, а повернувся з побратимами», – історія поліцейського про виконані...

Прочитайте повну статтю

Український інститут національної памʼяті відзвітував про роботу у 2023 році

Прочитайте повну статтю

Ми боремося не тільки за гроші для України, а й за прецедент, - Кіра Рудик про конфіскацію акти...

Прочитайте повну статтю

У Комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг відбувся круглий стіл на тему: «Ро...

Прочитайте повну статтю

Виступ Віцеспікерки Верховної Ради України Олени Кондратюк до десятих роковин розстрілів на Май...

Прочитайте повну статтю

Віталій Безгін: Головне завдання ТСК щодо ефективності влади в Києві – підготувати законодавчі...

Прочитайте повну статтю

Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь