Національний банк звернувся до МВФ та країн «Групи семи» підтримати протидію агресії Росії у фінансовій сфері


Березень 03
10:47 2022

Голова Національного банку України Кирило Шевченко звернувся до Міжнародного валютного фонду та країн «Групи семи» з проханням обмежити участь представників Російської Федерації та Білорусі у діяльності цієї організації та можливість використання її інструментів. Про це йдеться в листах Голови НБУ до директора-розпорядника МВФ Крісталіни Георгієвої та країн «Групи семи».

Ми закликаємо:

«Для нас надзвичайно важливо зробити все, щоб фінансовий сектор Росії відчув усі наслідки російської агресії щодо України»,  – наголосив Голова НБУ.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Звільнені з полону та опікуни майна зниклих безвісти осіб безоплатно відновлюватимуть посвідчен...

Прочитайте повну статтю

«Сила в єдності: до Дня Конституції України курсанти та студенти закладів освіти системи МВС пр...

Прочитайте повну статтю

У Запоріжжі видворено двох іноземців із неврегульованим правовим статусом

Прочитайте повну статтю

У День Конституції України Голова Верховної Ради взяв участь у спільній молитві за нашу державу

Прочитайте повну статтю

30 років Конституції України: від задекларованих прав до дієвих механізмів захисту

Прочитайте повну статтю

Рівно 30 років тому було ухвалено Основний Закон нашої держави, - Володимир Зеленський

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: Конституція починається з людини – її життя, гідності, свободи та безпеки

Прочитайте повну статтю

Конституції України – 30 років!

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь