Нацполіція бере участь у командно-штабних навчаннях з організації взаємодії органів МВС України


Листопад 12
15:04 2021

Навчання стартували сьогодні, 12 листопада, і триватимуть до 17 листопада. Участь у них беруть усі центральні органи виконавчої влади системи Міністерства внутрішніх справ України та їхні територіальні підрозділи.

Голова Національної поліції Ігор Клименко акцентував, що основною метою навчань є напрацювання єдиного алгоритму дій при виникненні різних ситуацій та чітка координація всіх наявних сил та засобів органів МВС у випадку ускладнення оперативної обстановки.

Відтак створено міжвідомчий оперативний штаб, до якого увійшли працівники Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної міграційної служби. Саме сюди  направлятиметься та буде акумулюватися вся інформація з регіонів. 

Водночас на базі ситуаційних центрів Головних управлінь Національної поліції в областях створені оперативні штаби, куди також увійшли представники всіх територіальних підрозділів. 

«Перед нами стоять виклики, які ми маємо розуміти та бути готовими на них адекватно та професійно реагувати. Хочу звернути увагу, що сьогодні буде відпрацьована максимальна кількість завдань, ввідних завдань, які можуть виникнути в будь-якому регіоні нашої держави, зокрема в умовах гібридних загроз із боку сусідньої держави. Працюємо уважно, наполегливо», – наголосив Ігор Клименко. 

За словами глави Нацполіції, кожний керівник отримає оцінку своєї роботи за результатами виконання їхніми співробітниками тих чи інших ввідних завдань. 

Заступник Голови Національної поліції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич підкреслив, що під час командно-штабних навчань всі працівники мають діяти оперативно та об’єктивно:

«Кожній вашій дії буде надана оцінка. Перед тим, як реагувати на те чи інше ввідне завдання, перевіряйте його та дійте оперативно».

Після проведення цих командно-штабних навчань правоохоронці розпочнуть проведення практичної фази, зокрема в прикордонних областях держави.

Управління комунікації

Національної поліції України 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь