Наглядова рада ПриватБанку на засіданні в Києві підтвердила пріоритети найкращих стандартів корпоративного управління та ефективного розвитку найбільшого державного банку


Березень 23
12:13 2023

Пріоритетами нового складу наглядової ради ПриватБанку є продовження традицій найкращих світових практик корпоративного управління, подальший розвиток найбільшого державного банку як лідера з обслуговування фізичних осіб, підприємців та малого бізнесу і ефективна робота банку, який є одним з ключових фінансових інституцій держави. 

22 березня відбулось представлення наглядової ради в Києві управлінській команді банку, під час якого заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук зазначив, що нову наглядову раду державного ПриватБанку сформовано з найкращих професіоналів, більшість із яких мають багаторічний досвід розвитку провідних фінансових установ на міжнародних ринках.

“В умовах війни та післявоєнної відбудови країни перед ПриватБанком як провідним гравцем ринку стоять важливі завдання щодо утримання стабільності та розвитку фінансового ринку, – відзначив Юрій Драганчук. – Зі свого боку Уряд підтримуватиме ініціативи банку щодо подальшого розвитку сучасного та ефективного фінансового ринку в Україні”.

Шість років тому ПриватБанк став першим державним банком в Україні, який отримав незалежну наглядову раду та почав активно втілювати міжнародні стандарти корпоративного управління. Наразі роль ПриватБанку у захисті фінансового фронту, прибуток та лідерські позиції банку на ринку свідчать про доцільність та ефективність такої стратегії корпоративного управління.

Нагадаємо, нову наглядову раду державного ПриватБанку сформовано з провідних професіоналів з багаторічним досвідом на міжнародних фінансових ринках: Нільс Мелнґайліс, Збіґнєв Ягейло, Володимир Литвин, Федеріко Руссо, Міхай Іонеску, Надір Шейх у якості незалежних членів та Сергій Олексієнко, Юлія Мецгер і Артем Шевальов як представники держави.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Основні версії, які розглядають на цю хвилину: особиста неприязнь, громадсько-політична діяльні...

Прочитайте повну статтю

Перші результати розслідування вбивства Ірини Фаріон мають бути готовими до ранку - Ігор Климен...

Прочитайте повну статтю

Володимир Зеленський про замах на Ірину Фаріон: "Усі необхідні сили Нацполіції та СБУ задіяні,...

Прочитайте повну статтю

Ірина Фаріон, поранена сьогодні у Львові, від отриманих травм померла в лікарні

Прочитайте повну статтю

Володимир Зеленський: "Російський ракетний удар по Миколаєву. Станом на цей час відомо про пʼят...

Прочитайте повну статтю

Як подбати про безпеку під час відключень у літній період: прості правила

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: "Миколаїв. Ворог атакував середмістя, серед загиблих - дитина"

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: "Напад на Ірину Фаріон кваліфіковано як замах на умисне вбивство"

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь