Сенсація

Народні депутати - члени Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики висловлюють співчуття у зв'язку зі смертю відомого дипломата, юриста-міжнародника Володимира Василенка


Жовтень 09
18:16 2023

Свого часу доктор юридичних наук, професор Володимир Василенко доклав багато зусиль до підготовки та ухвалення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Він також є одним з авторів Декларації про суверенітет України.

«Знав його особисто і співпрацював із ним у темі юридичного обґрунтування Голодомору як геноциду, він був одним зі співавторів закону про функціонування української як державної, законів про декомунізацію, розпочали з ним роботу щодо поневіряння народів росії. Його дуже бракуватиме нам усім. Великий фахівець який робив Україну сильнішою. Вічна пам'ять!» - написав народний депутат України, член Комітету Володимир В'ятрович.

Володимир Василенко представляв Україну на різних міжнародних майданчиках, зокрема в Генеральній асамблеї ООН. Був Послом України в країнах Бенілюксу, Великій Британії, Північній Ірландії.

Наші співчуття.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії