«Наша мета – не зупиняти реформу, попри війну»: Голова АМКУ зустрілася з керівництвом Гендиректорату Європейської Комісії з питань конкуренції


Травень 05
14:22 2022

Про перебіг конкуренційної реформи, плани Антимонопольного комітету України щодо етапів її реалізації, вплив війни на ці процеси йшлося 4 травня під час  зустрічі голови АМКУ Ольги Піщанської з керівництвом Генерального директорату Європейської Комісії з питань конкуренції.

Робоча зустріч пройшла в рамках 21-шої щорічної конференції Міжнародної мережі з питань конкуренції, що триває у Берліні. Ольга Піщанська поінформувала Генерального Директора Генерального Директорату Європейської Комісії з питань конкуренції Олівера Герсента та Директора з питань політики та стратегії Генерального Директорату Інге Бернаертс про те, як працює АМКУ в умовах воєнного стану.

 «Наша мета наразі – завершити реформу. Ми не зупиняємо роботу над цими завданнями навіть під час воєнного стану. Перший етап законодавчих змін наразі готовий до підсумкового голосування у парламенті. Ми разом з проєктом Twinning уже працюємо над підготовкою другого етапу», – відзначила Ольга Піщанська.

Учасники зустрічі наголосили, що конкуренційна реформа надзвичайно важлива в контексті майбутнього вступу України до ЄС. Як зазначила голова АМКУ, Комітет відіграє важливу роль у цьому процесі і в опитувальнику, який нещодавно заповнювала Україна для ЄС, чимало питань були дотичними до діяльності Комітету.

Нагадаємо, розгляд заявки України на членство у ЄС почнеться уже у травні. Наразі ж у Берліні триває 21-ша щорічна конференція Міжнародної мережі з питань конкуренції. 5 травня заплановано вступ голови АМКУ Ольги Піщанської перед її учасниками. 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь