«Наша мета – не зупиняти реформу, попри війну»: Голова АМКУ зустрілася з керівництвом Гендиректорату Європейської Комісії з питань конкуренції
Про перебіг конкуренційної реформи, плани Антимонопольного комітету України щодо етапів її реалізації, вплив війни на ці процеси йшлося 4 травня під час зустрічі голови АМКУ Ольги Піщанської з керівництвом Генерального директорату Європейської Комісії з питань конкуренції.
Робоча зустріч пройшла в рамках 21-шої щорічної конференції Міжнародної мережі з питань конкуренції, що триває у Берліні. Ольга Піщанська поінформувала Генерального Директора Генерального Директорату Європейської Комісії з питань конкуренції Олівера Герсента та Директора з питань політики та стратегії Генерального Директорату Інге Бернаертс про те, як працює АМКУ в умовах воєнного стану.
«Наша мета наразі – завершити реформу. Ми не зупиняємо роботу над цими завданнями навіть під час воєнного стану. Перший етап законодавчих змін наразі готовий до підсумкового голосування у парламенті. Ми разом з проєктом Twinning уже працюємо над підготовкою другого етапу», – відзначила Ольга Піщанська.
Учасники зустрічі наголосили, що конкуренційна реформа надзвичайно важлива в контексті майбутнього вступу України до ЄС. Як зазначила голова АМКУ, Комітет відіграє важливу роль у цьому процесі і в опитувальнику, який нещодавно заповнювала Україна для ЄС, чимало питань були дотичними до діяльності Комітету.
Нагадаємо, розгляд заявки України на членство у ЄС почнеться уже у травні. Наразі ж у Берліні триває 21-ша щорічна конференція Міжнародної мережі з питань конкуренції. 5 травня заплановано вступ голови АМКУ Ольги Піщанської перед її учасниками.
![](https://amcu.gov.ua/storage/app/sites/1/%D0%9A%D1%80%D0%B5%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2_2022/ac349e74-1edd-4f53-9b06-0bbef37e8206.jpg)
![](https://amcu.gov.ua/storage/app/sites/1/%D0%9A%D1%80%D0%B5%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2_2022/d3f1fccb-ac71-4910-9e77-256039cde3ca.png)