Сенсація

Наше завдання – зробити так, щоб люди могли без страху виходити на вулиці, городи чи в поля - вибухотехнік В’ячеслав Яровий


Листопад 21
21:16 2023

У відрядження на деокуповані території вибухотехніки Головного управління Національної поліції в Черкаській області їздять постійно. Нині продовжують розміновувати Харківщину, яка після звільнення територій від ворога залишається нашпигованою смертоносним «металом». 

Поліцейські знаходять та знищують небезпечні предмети – протипіхотні та протитанкові міни, авіаційні бомби, а також розтяжки та боєприпаси, які нерозірваними залишилися в землі. Вибухотехніки проводять розмінування ліній електропередач, водогонів, газопроводу. Також обстежують місця дислокації російських терористів.

«Щодня виявляємо та знешкоджуємо десятки вибухонебезпечних предметів – так звані «пелюстки», приховані міни, обстежуємо ліси та сільськогосподарські угіддя, а також покинуті населені пункти в яких досі можуть залишитися смертельні пастки. Кожен сантиметр після російського ворога є небезпечний, наше завдання – зробити так, щоб люди могли без страху виходити на вулиці, городи чи в поля, та працювати на землі», - каже начальник вибухотехнічної служби ГУНП в Черкаській області В'ячеслав Яровий.

Дякуємо нашим поліцейським за щоденну роботу задля безпеки та перемоги!

Національна поліція України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії