Насильство - це не ок!
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/7/4/8/1/4/photo-2023-12-05-10-30-22.jpg.webp)
Грудень 05
12:34
2023
2023-12-05
У рамках міжнародної акції "16 днів проти насильства" нагадуємо про проблеми подолання різних форм домашнього насильства.
Будь-яке посягання на статеву недоторканість іншої людини є сексуальним насильством. Не мовчіть і не бійтеся про це повідомити. Адже замовчування таких випадків може призвести до їхнього збільшення. Якщо Ви постраждали від домашнього насильства або стали його свідками, не мовчіть. Телефонуйте за номером 102. Підтримка завжди поруч.
Департамент комунікації МВС України