Науковці Держрибагентства продовжують досліджувати іхтіофауну Тилігульського лиману
На водних об'єктах Причорномор'я тривають польові дослідження фахівців Інституту рибного господарства, екології моря та океанографії Держрибагентства (ІРГЕМО).
Одним із найбільш цікавих водних об'єктів, якому приділяється значна увага, є Тилігульський лиман. Там у першій декаді листопада науковці досліджували сучасний стан іхтіофауни.
Окрім вивчення традиційних для лиману видів риб, таких як атерина та бички, проведено дослідження сезонного ходу кефалі із лиману у Чорне море. На момент проведення експедиції масового ходу кефалі зафіксовано не було, попри те, що з’єднувальний канал Тилігул-Чорне море функціонував цьогоріч у нормальному режимі. Це частково пояснюється тим, що ще не набрано достатнього градієнта температури між лиманом і Чорним морем, який викликає міграцію кефалей із лиману у море та відсутністю нагінних вітрів, що забезпечують активний потік води у лиман.
З огляду на безпекову ситуацію очікується, що рибогосподарські дослідження в акваторії Чорного моря у наступному році здебільшого будуть локалізовані у лиманах та ріках.