Сенсація

НАЗК виявило необґрунтовані активи у посадовиці Харківської міськради на понад 1,6 млн грн


Жовтень 05
18:18 2023

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) під час проведення моніторингу способу життя виявило ознаки набуття необґрунтованих активів у заступниці директора одного з департаментів Харківської міської ради на понад 1,6 млн грн.

Під час моніторингу способу життя встановлено, що її 83-річна свекруха придбала автомобіль та квартиру за понад 1,6 млн грн, не маючи на це відповідних законних доходів. Крім того, НАЗК встановило, що всі видатки, пов’язані з оформленням квартири та подальшим її утриманням, здійснювались саме посадовицею та її чоловіком.

Матеріали моніторингу способу життя стосовно заступниці директора департаменту Харківської міськради передано до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) для вирішення питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активів необґрунтованими та стягнення їх в дохід держави за ст. 290 Цивільного процесуального кодексу України.

Нагадаємо, у вересні НАЗК під час проведення моніторингу способу життя виявило ознаки необґрунтованості активів у голови однієї з сільських рад Закарпаття, а також у посадовця одного з місцевих сервісних центрів ГСЦ МВС в Закарпатській області.

Посилання скопійовано

Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії