Сенсація

НАЗК запрошує долучитися до санкційного тиску на рф


Березень 13
18:16 2023

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) спільно з ГО “Інститут постінформаційного суспільства” запускає новий проект, покликаний значно посилити санкційний тиск проти росії, шляхом залучення громадськості та використання інструментів і технологій Open Source Intelligence (OSINT). Про це заявила очільниця напрямку мінімізації корупційних ризиків в санкційній політиці НАЗК Агія Загребельська під час презентації дослідження “Галузь OSINT в суспільній та державній діяльності”. 

«З початку у повномасштабного вторгнення усім стало зрозуміло, що ми не маємо обмежуватися виключно своєю роботою, яка була в мирний час. Кожен має робити максимум задля спільної  перемоги. НАЗК у перші дні широкомасштабної  агресії залучило понад 200 своїх аналітиків до формування списків кандидатів на санкції, причетних до війни росіян. Відтоді НАЗК ідентифікувало понад 24 тисячі фізичних та юридичних осіб, причетних до розв’язання та ведення війни. Це дійсно потужний результат. Але винних у війні набагато більше, тому нам потрібна справжня мобілізація зусиль на санкційному фронті», — заявила Агія Загребельська.

Вона зазначила, що НАЗК запрошує усіх бажаючих долучитися до економічного тиску проти агресора, використовуючи інструменти та технології відкритих даних Open Source Intelligence (OSINT).

 «Аналітки НАЗК активно використовують метод OSINT для збору необхідної інформації щодо санкційних цілей: пошук прихованих активів, зв’язків та багато іншого, що іноді намагаються приховати. Це можна вважати законною розвідкою на основі відкритих джерел інформації та даних. Співробітники НАЗК проходили відповідне навчання з OSINT, що дуже вплинуло на ефективність роботи на санкційному напрямку. Ми запрошуємо усіх бажаючих долучитися до «санкційної розвідки». Це перший формат взаємодії громадськості і державного органу в поєднанні з санкційною політикою та OSINT. Ми пропонуємо навчання громадських волонтерів-розслідувачів OSINT, які готові допомагати державі в реалізації санкційної політики. І якщо ми говоримо про санкції як про зброю, то кожен громадянин може використовувати цю зброю разом з нами», — підкреслила Агія Загребельська.

Щоб долучитися до проекту, заповнюйте коротку форму реєстрації за посиланням.

Після заповнення форми з вами зв’яжуться для знайомства та запрошення на безкоштовні майстер-класи з OSINT, які будуть побудовані на реальних і конкретних кейсах щодо накладення санкцій на осіб та компанії, причетні до повномасштабної агресії росії проти України. 

Повний запис трансляції презентації можна подивитися за посиланням. 

Додатково. Термін OSINT розшифровується як розвідка за допомогою доступних джерел інформації. Дані можуть отримуватись на законних підставах з безкоштовних публічних джерел про людину або компанію. 

Посилання скопійовано

Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Керівник психологічної служби МВС розповів у інтерв'ю, як дбають про ментальне здоров'я гвардій...

Прочитайте повну статтю

В Україні стартувало впровадження електронних протоколів для документування правопорушень у сфе...

Прочитайте повну статтю

Електронні консультації з громадськістю

Прочитайте повну статтю

Приєднання до Конвенції про процедуру спільного транзиту: представники Держмитслужби зустрілися...

Прочитайте повну статтю

З початку проведення операції «Мігрант» на Чернігівщині виявлено 83 порушника міграційного зако...

Прочитайте повну статтю

Воювали проти ЗСУ у Бахмутському, Ясинуватському районах та на Куп’янському напрямку – засуджен...

Прочитайте повну статтю

На Сумщині затримано чоловіка, який за 2000 доларів США обіцяв домовитись з лікарями про встано...

Прочитайте повну статтю

Вікторія Літвінова розповіла про допомогу Проєкту ЄС «Право-Justice III» у розслідуванні міжнар...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь