Нікопольська траса отримала нове дорожнє покриття по всій протяжності


Листопад 12
16:02 2021

Ремонт останньої, 14-кілометрової, ділянки автошляху Р-73 / Н -08/ Нікополь у Дніпропетровській області – на фінішній прямій. Влаштування асфальтобетонного покриття завершено.

Знайти ділянку на мапі: https://goo.gl/maps/BodZvemfVcwgHdt4A

Підрядник: ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Востаннє траса Р-73 ремонтувалася у 1979 році. За десятиліття покриття зазнало значних ушкоджень. Аби відновити надзвичайно важливий для регіону напрям, 60 дорожників та 30 одиниць спецтехніки працювали у цілодобовому режимі.

Відновлювати останні 14 кілометрів розпочали у серпні 2021 року. Працювали від межі Запорізької та Дніпропетровської областей в напрямку міста Нікополь.

Завдяки програмі Президента України Велике будівництво у 2020 році стартував масштабний ремонт дороги Р-73. Результат на сьогодні – всі 56,2 км траси мають сучасне з 3-шарове покриття.

Основні роботи виконано. Сьогодні дорожники:

Встановлюють нові дорожні знаки;

Облаштовують зупинки громадського транспорту;

Влаштовують водовідведення;

Завершують ремонт трьох малих штучних споруд;

Ремонтують водопропускні труби;

Наносять дорожню розмітку;

Укріплюють узбіччя.

Довідково:

Траса Р-73/ Н-08/ Нікополь – автомобільний шлях регіонального значення протяжністю 64,2 км. Проходить територією Дніпропетровської та Запорізької областей. Дорога має важливе значення насамперед для пасажирських та вантажоперевезень між промисловими вузлами Дніпропетровщини.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь