Офіс Координатора проєктів ОБСЄ в Україні презентував Мінветеранів «дорожню карту» з організації психосоціальної допомоги Захисникам у громадах


Грудень 30
17:06 2021

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, заступники міністра та представники профільних Директоратів Мінветеранів взяли участь у презентації «дорожньої карти» з організації в громадах психосоціальної допомоги ветеранам та членам їхніх родин, які розробила команда Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Юлія Лапутіна подякувала міжнародним партнерам за сприяння Міністерству у розвитку ветеранської політики в Україні, підтримку проєктів та програм, зокрема – створення онлайн системи інформаційних сервісів для надання послуг українським Захисникам та Захисницям.

«Наша співпраця з ОБСЄ є партнерською і стратегічно важливою, –  наголосила Юлія Лапутіна. – Спільно ми працюємо над збільшенням спроможностей наших Захисників в отриманні відповідних послуг, розвитку в громадах. Ми сподіваємось, що в наступному році ця співпраця буде продовжена. У нас є багато амбітних проєктів, які заслуговують на підтримку міжнародних партнерів».

Національна керівниця програми «Безпека людини» Координатора проектів ОБСЄ в Україні Лілія Грудко зазначила, що в поточному році вдалося завершити всі проєкти, які було заплановано спільно з Мінветеранів на 2021 рік. Своєрідним підсумком цієї роботи став регіональний Форум «Ветеран – громаді: потенціал, помножений на довіру», проведений на початку грудня у місті Краматорськ Донецької області.

«Ми запевняємо вас, що готові до майбутньої співпраці з Мінветеранів у наступному році. І вже фактично сформували перспективні напрямки. Сподіваємося, що у 2022 році ми зможемо якісно впровадити все, що запланували», – сказала Лілія Грудко.

У свою чергу менеджер проєктів програми «Безпека людини» Координатора проектів ОБСЄ в Україні Сергій Гриненко розповів присутнім про напрямки співробітництва з Мінветеранів у 2021 році. Зокрема, про оснащення Міністерства онлайн-інструментами та можливостями для психосоціальної реабілітації та професійної адаптації ветеранів і членів їхніх сімей на національному та місцевому рівнях. Йдеться про розробку модуля для системи «е-Ветеран» щодо можливостей професійної перепідготовки, а також створення електронного реєстру сертифікованих постачальників послуг з психологічної реабілітації.

Також за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні було проведено серію з 10 регіональних круглих столів, присвячених кращим практикам  надання соціальної і психологічної допомоги ветеранам та членам їхніх родин у громадах. «Розроблено рекомендації для постачальників соціальних послуг у територіальних громадах для ветеранів та членів їхніх родин», – зазначив Сергій Гриненко.

Експерт Координатора проектів ОБСЄ в Україні Віталій Климчук представив  учасникам зустрічі рекомендації для місцевих органів влади з організації в громадах психосоціальної допомоги ветеранам та членам їхніх родин, яку розробила команда Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Ігор Клименко про пріоритети на 2025 рік - продовження цифровізації, посилення розмінування, ро...

Прочитайте повну статтю

Напередодні Водохреща нагадуємо про безпеку на водоймах

Прочитайте повну статтю

Сумщина. Внаслідок удару травмовано десятеро людей, з них двоє дітей

Прочитайте повну статтю

Інформація про штрафи за відсутність «страховки» в автоматичному режимі не відповідає дійсності...

Прочитайте повну статтю

«Їдемо, щоб врятуватися від смерті»: поліцейський офіцер громади евакуював двох жительок Степно...

Прочитайте повну статтю

Армія рф здійснила авіаудари двома бомбами по житловій багатоповерхівці на Сумщині - є поранені

Прочитайте повну статтю

Спецпроєкт "2024: Плани. Дії. Результати" – Будуємо суспільство без бар’єрів

Прочитайте повну статтю

Інформація про штрафи за відсутність «страховки» в автоматичному режимі не відповідає дійсності

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь