Оголошення про проведення тендеру на модернізацію флюорографа (організація РАТН)


Березень 13
18:05 2023

«Капітальний ремонт (модернізація) апарату рентгенофлюорографічного перевізного «Індіарс-П» на базі шасі автомобіля Богдан 09202, 2008 р.».

РАТН, Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» («Support TB Control Efforts in Ukraine») за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зниження тягаря ТБ в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання і належного лікування хворих на ТБ, ЛС-ТБ і ко-інфекції ТБ/ВІЛ. 

1.В рамках Проекту передбачається капітальний ремонт (модернізація) пересувного флюорографа для підвищення надійності та ефективності його роботи з метою проведення скринінгу органів грудної порожнини населення з метою виявлення на ранніх стадіях туберкульозу, онкологічних та інших захворювань, за безготівковим розрахунком. 

2. РАТН оголошує конкурс на відбір компанії, яка буде здійснювати капітальний ремонт (модернізацію) пересувного флюорографа, вказану у Технічному завданні, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні, що додається.

3.Тендерна документація  включає наступні документи:

Розділ 1. Технічна пропозиція -  Технічне завдання та Типові форми.

Розділ 2. Фінансова пропозиція - Типові форми.

4.За результатами тендеру буде відібрано компанію, яка отримає право на укладення договору на капітальний ремонт (модернізацію) вказаної техніки 

5.До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації.

6.Ціни мають бути зазначені в доларах США, оплату буде здійснено у гривні по курсу НБУ на дату сплати.

7.Пропозиція у встановленому форматі, а також додаткова інформація мають надсилатися на електронну адресу yshvets@path.org (у темі листа просимо зазначити «Капітальний ремонт (модернізація) пересувного флюорографа».

8.Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється 23 березня 2023 року 14:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються. 

9.Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 30 березня 2023 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження конкурсною комісією. Закупівля послуг буде здійсненна після узгодження з донором.

10.РАТН залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку цінову пропозицію відповідно до документації, Політик і Процедур організації PATHі право припинити процедуру тендеру та відмовитися від усіх цінових пропозицій у будь-який час до укладання договору без будь-якої відповідальності перед учасниками тендеру.

Оголошення

Тендерна документація

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь