Окупанти розгромили басейн «Нептун» у Маріуполі


Квітень 07
12:48 2022

Маріупольский басейн, який мав стати одним із найбільш сучасних спортивних об’єктів в Україні та кращим басейном у Донецькій області, але став черговим об’єктом руйнування.

З початку війни будівля стала укриттям для жителів міста, тут ховалися жінки і діти, допоки російські окупанти не знищили басейн. На щастя, всім людям вдалося врятуватися.

Нагадаємо, що комплекс «Нептун» входив до Програми Президента України «25 спортивних магнітів». Після тотальної реконструкції та благоустрію території - басейн так і не встиг відчинити свої двері для маріупольців та жителів області.

Ми пам’ятатимемо кожен злочин проти нашої країни і прикладемо максимум зусиль, щоб вся спортивна і молодіжна інфраструктура була знову наповнена життям.

Україна з Маріуполем! Пишаємося стійкістю духу наших військових, ми вистоїмо!

Слава Героям!

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Звільнені з полону та опікуни майна зниклих безвісти осіб безоплатно відновлюватимуть посвідчен...

Прочитайте повну статтю

«Сила в єдності: до Дня Конституції України курсанти та студенти закладів освіти системи МВС пр...

Прочитайте повну статтю

У Запоріжжі видворено двох іноземців із неврегульованим правовим статусом

Прочитайте повну статтю

У День Конституції України Голова Верховної Ради взяв участь у спільній молитві за нашу державу

Прочитайте повну статтю

30 років Конституції України: від задекларованих прав до дієвих механізмів захисту

Прочитайте повну статтю

Рівно 30 років тому було ухвалено Основний Закон нашої держави, - Володимир Зеленський

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: Конституція починається з людини – її життя, гідності, свободи та безпеки

Прочитайте повну статтю

Конституції України – 30 років!

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь