Олександр Корнієнко: Із перших днів війни ми боремося й на інформаційному та на кіберфронті
![](https://www.rada.gov.ua/uploads/logos_small/e42109d9a90732eb4813b0a695fca70d.jpeg)
Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко розпочав робочий візит до Естонської Республіки.
У межах програми Олександр Корнієнко зустрівся з директором Кооперативного центру передового досвіду з кіберзахисту НАТО (CCDCOE) полковником Яаком Тарієном, який ознайомив Першого віцеспікера з роботою Центру.
Зокрема, під час зустрічі було приділено увагу питанню відмінностям інформаційної та кібервійни.
«Це надзвичайно важливо для України, адже ми боремося й на інформаційному, і на кіберфронті з перших днів війни росії проти України», — наголосив Перший заступник Голови Парламенту та додав, що для України цінно переймати досвід колег.
Також у зустрічі взяли участь представники української делегації до Естонської Республіки — народні депутати України: керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Естонською Республікою Арсеній Пушкаренко, Максим Перебийніс та Артем Кунаєв.
![](https://www.rada.gov.ua/images/korniienko/1kor1505.jpg)
![](https://www.rada.gov.ua/images/korniienko/2kor1505.jpg)
![](https://www.rada.gov.ua/images/korniienko/3kor1505.jpg)
![](https://www.rada.gov.ua/images/korniienko/4kor1505.jpg)
![](https://www.rada.gov.ua/images/korniienko/5kor1505.jpg)
![](https://www.rada.gov.ua/images/korniienko/6kor1505.jpg)