Сенсація

Олександр Корнієнко: Нині є величезний шанс реформувати не лише законодавство та правову систему, а й зробити практичну реформу на місцях


Листопад 29
21:00 2023

Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко долучився до консультацій на тему «Регіональна політика в рамках процесу вступу до Європейського Союзу». 

«Усі громади та їхні мешканці мають відчути на собі результати проектів регіонального розвитку, яких буде дуже багато», — наголосив насамперед Олександр Корнієнко. 

Також він акцентував, що вступ країни в Європейський Союз відбувається двома паралельними шляхами. Перший — гармонізація законодавства та проведення переговорів, що є завданнями для всіх, хто формуватиме пакет політик. Другий — безпосередньо вступ нашої спільноти: «Це про комунікаційні процеси — що нас чекає в Євросоюзі, які з’являться додаткові права та обов’язки». 

Окрім того, Перший віцеспікер зазначив на роботі Парламенту над законопроектом про транскордонне співробітництво. «Ставимо за мету до кінця цього року або на початку наступного прийняти його в цілому», — повідомив він. 

«Серед основних проблем, із якими зіштовхнемося під час реалізації проектів, — кадровий потенціал. Його треба однозначно збільшувати шляхом тих ресурсів, що держава залишає у громадах», — акцентував Олександр Корнієнко. 

Насамкінець Перший заступник Голови Верховної Ради України наголосив, що нині є величезний шанс реформувати не лише законодавство та правову систему, а й зробити практичну реформу на місцях: «І маємо його не впустити». Він висловив вдячність партнерам і країнам, зокрема, за підтримку української децентралізації. 

Довідково. Захід організовано Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України. 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Щодо застосування п. 137.11 ст. 137 Податкового кодексу України суб’єктами господарювання, які...

Прочитайте повну статтю

Виїзна нарада ДПС на Львівщині: аналіз роботи територіальних органів ДПС у західному регіоні у...

Прочитайте повну статтю

Мін’юст подав до ВАКС позов про застосування до Гізай С. Ф. санкції

Прочитайте повну статтю

Віктор Дубовик про підсумки Подільського регіонального науково-практичного форуму для нотаріусі...

Прочитайте повну статтю

З початку повномасштабної війни у Міграційній службі оформлено понад 8 млн паспортних документі...

Прочитайте повну статтю

«ХАРТІЯ». ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

Вчора з Центрального залізничного вокзалу Києва українські ветерани та воїни відправились на зм...

Прочитайте повну статтю

Укроборонпром впроваджує найкращі практики запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь