Сенсація

Олександр Мережко: Відновлення звичної співпраці між Парламентом й Урядом допоможе ефективніше вирішувати нагальні проблеми


Жовтень 07
12:15 2023

Верховна Рада України повертається до звичного формату взаємодії та співпраці між законодавчим органом і Кабінетом Міністрів України. Сьогодні в Парламенті вперше від початку повномасштабної війни пройшла «година запитань до Уряду».

Про це розповів народний депутат, Голова парламентського Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко.

«Комунікація між Урядом і Парламентом дуже важлива, тому що накопичилося багато запитань, які депутати хотіли б поставити членам Кабміну й безпосередньо Прем’єр-міністру. Це, власне, відбулося зараз і відбуватиметься надалі. Стосовно тих тем, які можуть бути порушені наступного разу, то, наприклад, мене найбільше цікавлять питання нашої співпраці з країнами глобального Півдня, і питання, пов’язані з підготовкою до саміту миру, реалізацією й імплементацією Формули миру Президента Зеленського», — зазначив парламентарій.

За його словами, це для України ключові питання зовнішньої політики, які нині стоять на порядку денному.

«Разом із тим, нас не може не хвилювати всебічна підготовка до зимового періоду — військова, господарська, економічна. Також накопичилися питання взаємодії з нашими західними партнерами, питання реформ, зокрема, боротьби з корупцією. Виникло питання стосовно концепту стійкості демократії, як відбувається співпраця між Урядом і нашими західними партнерами. Усе це обговорюватиметься для ефективного й швидкого розв’язання й усунення перешкод», — підсумував народний депутат.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії