Олексій Чернишов під час візиту до Чернівецької області: Центри вакцинації в регіоні мають працювати за зручним для людей графіком


Листопад 12
15:00 2021

Центри масової вакцинації на Буковині мають працювати за зручним для людей графіком — з 8:00 до 20:00 по буднях та на вихідних. Про це зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час робочого візиту до Чернівецької області.  Наразі пункти щеплення в регіоні працюють з 12:00 до 18:00. 

«Чернівецька область є однією з небагатьох в Україні, яка поки що не має статусу “червоної” зони. Це, ймовірно, позначилося на показниках охоплення вакцинацією — люди не проявляють активності. Регіон поки, на жаль, демонструє одні з найнижчих показників. Є приклади областей, де люди не мали мотивації до останнього і щепилися лише після переходу регіону до “червоної” карантинної зони. Це — не найкращий сценарій. Темпи необхідно пришвидшити терміново і відкоригувати графік роботи Центрів вакцинації — вони мають працювати не з 12:00 до 18:00, як зараз, а з 08:00 до 20:00», — підкреслив Олексій Чернишов. 

Водночас перебуваючи на Буковині, Олексій Чернишов також прокоментував проходження опалювального сезону в регіоні та активність проведення енергоефективних заходів. Відтак наразі в області підключено до теплопостачання 100% житлових будинків, а також об’єктів медичної та освітньої сфери. 

«Зважаючи на маніпуляції стосовно вартості теплопостачання, маю ще раз наголосити — ціна на тепло та гарячу воду не має підвищуватися для людей до кінця опалювального сезону. Але вже сьогодні ми маємо думати про те, як пройдуть опалювальні сезони в наступних роках й інвестувати в термомодернізацію будівель. Держава надає істотну підтримку цим заходам, зокрема, через Фонд енергоефективності. У 2022 році спільно з іноземними партнерами заплановано фінансування  на заходи з термомодернізації житлових будинків. Чернівецька область має активніше користуватися цими можливостями. Відтак у регіоні має бути визначено посадову особу на рівні заступника голови ОДА задля координації напряму», — підкреслив  Міністр. 

Під час візиту Олексій Чернишов відвідав також реконструйоване у рамках Програми «Велике Будівництво» приймальне відділення Чернівецької обласної лікарні та ознайомився з роботою медзакладу. 

Нагадаємо, раніше Міністр Олексій Чернишов підкреслив, що голови ОДА мають тримати на постійному контролі питання недопущення зростання цін на тепло для людей. Відповідне доручення було прийнято на засіданні Уряду.

Запис Олексій Чернишов під час візиту до Чернівецької області: Центри вакцинації в регіоні мають працювати за зручним для людей графіком вперше з'явився Мінрегіон.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь