Олексій Чернишов: У межах Програми Президента «Велике будівництво» цьогоріч на Буковині зводять 12 соціальних об’єктів — це школи, садочки, спортивні та медзаклади


Листопад 12
18:30 2021

У Чернівецькій області вже другий рік поспіль у межах Програми Президента «Велике будівництво» зводяться об’єкти соціальної інфраструктури. Одним із них є школа в селі Горішні Шерівці. Завдяки реновації кількість навчальних місць в освітньому закладі збільшилася вдвічі. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час робочого візиту до Чернівецької області.

«Ця школа давно потребувала відновлення: її приміщення були застарілі, а через нестачу місць діти були змушені навчатися у дві зміни. Завдяки реконструкції кількість місць для навчання збільшилась вдвічі — з 250 до 500. У тісній співпраці з місцевою владою розбудовуємо якісну та сучасну освітню інфраструктуру по всій Україні. Не має значення, велике це місто або маленьке, мета — забезпечити наших дітей комфортними умовами для навчання», — підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

Також під час робочого візиту на Буковину очільник Мінрегіону перевірив хід реконструкції стадіону в місті Кіцмань. Цей спортивний об’єкт відповідає міжнародним стандартам і тут зможуть займатися 2000 спортсменів. Зокрема, проєкт передбачає оновлення бігових доріжок, трибун, заміну огорожі, електро- та водопровідних мереж, а також озеленення території.

Зазначимо, цьогоріч у межах Програми Президента «Велике будівництво» у Чернівецькій області реалізується 12 об’єктів соціальної інфраструктури, а саме — один заклад охорони здоров’я, чотири садочки, п’ять шкіл та два спортивних об’єкти. Проєкти будівництва та реконструкції, які є частиною цієї Програми, передбачають проведення термомодернізації будівель та врахування вимог безбар’єрності.

Нагадаємо, сьогодні Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов провів нараду у Чернівецькій ОДА, де наголосив, що Центри вакцинації в регіоні мають працювати за зручним для людей графіком.

Запис Олексій Чернишов: У межах Програми Президента «Велике будівництво» цьогоріч на Буковині зводять 12 соціальних об’єктів — це школи, садочки, спортивні та медзаклади вперше з'явився Мінрегіон.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Рибна галузь втратила досвідченого фахівця своєї справи Івана Чернишука

Прочитайте повну статтю

Японія розпочала постачання Держрибагентству сучасної техніки для експлуатації меліоративних си...

Прочитайте повну статтю

«Відбиття атак ворога, сон у болоті, мороз і миші, що кусали за пальці та з’їдали їжу», – так о...

Прочитайте повну статтю

За апеляцією прокуратури до суворішого покарання засуджено хмельничанина, який ґвалтував та роз...

Прочитайте повну статтю

Керівників ДП «Антонов» судитимуть за перешкоджання законній діяльності військових, внаслідок ч...

Прочитайте повну статтю

Європарламент підтримав створення Ukraine Facility із 39 млрд євро бюджетної допомоги на 2024-2...

Прочитайте повну статтю

Єдиною дієвою стратегією Заходу проти рф має бути рішучість і єдність, — Іванна Климпуш-Цинцадз...

Прочитайте повну статтю

Інформаційний лист № 1/2024: 30+ питань платників податків щодо звітності в режимі Дія Сіті

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь