Олексій Сальніков: "Ми бачимо, що все необхідне для початку роботи є, а головне, що люди залишилися живими й здоровими"


Травень 11
14:54 2022

Голова Державної судової адміністрації України Олексій Сальніков та Голова Ради суддів України Богдан Моніч сьогодні, 11 травня, відвідали з робочою поїздкою Макарівський районний суд Київської області.

Здійснення правосуддя Макарівським районним судом було відновлено розпорядженням Голови Верховного Суду Всеволода Князєва від 05.05.2022 №28/0/9-22 "Про відновлення територіальної підсудності судових справ Макарівського районного суду Київської області" відповідно до частини сьомої статті 147 Закону України "Про судоустрій та статус суддів", з огляду на наявність належних умов для здійснення правосуддя.

Голова ДСА України Олексій Сальніков привітав колег з початком роботи хоч і в умовах війни, але з відновленим правосуддям. 

"Не було жодного дня, щоб ми не вірили у відновлення роботи суду, ми просто чекали звільнення Макарова нашими Збройними Силами і прораховували скільки потрібно коштів для налагодження роботи суду після окупації та ще й районі ведення активних бойових дій. Зараз ми бачимо, що все необхідне для початку роботи є, а головне, що люди залишилися живими й здоровими", - сказав Олексій Сальніков.

"Макарівському суду пощастило, якщо можна сказати так про будівлю навколо якої у руїнах лежать цілі вулиці. Посічені снарядами зовнішні  стіни нагадують про місячну окупацію та обстріли містечка, а всередині -  розбиті вікна вже засклені, в кабінетах і залах засідань наведено необхідний робочий лад, що, сподіваюсь, сприятиме швидкому, а головне законному і справедливому розгляду справ", - зазначив Богдан Моніч під час зустрічі з суддями й колективом суду.

Привітати колег з початком роботи до Макарова також приїхали голова Київського апеляційного суду Ярослав Головачов, начальник територіального управління ДСА України Світлана Шевченко, радник Голови ДСА України Іван Балаклицький та заступник Голови ССО Олександр Баланда.

До повномасштабного вторгнення росіян в Україну та окупацію частини Київської області, Макарівський районний суд розглядав  по 3 230 справ (відповідно до звітності станом на 1.01.2022 року). У суді працювало 4 судді та 21 працівник апарату.

Станом на 11 травня 2022 року всі судді та працівники апарату приступили до роботи.

Пресслужба ДСА України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

ДСНС України отримала 69 автомобілів від партнерів з Великої Британії, США, Японії та Естонії

Прочитайте повну статтю

Рибна галузь України: крокуємо до європейських стандартів

Прочитайте повну статтю

Вода як секрет успішного вирощування якісної картоплі

Прочитайте повну статтю

Поблизу Вовчанська прикордонники спалили ворожу «буханку»

Прочитайте повну статтю

АРМА працюватиме з поліцією Скандинавських країн щодо розшуку криптоактивів

Прочитайте повну статтю

Заява Мінфіну щодо рішення G7 про спрямування Україні близько $50 млрд через механізм додаткови...

Прочитайте повну статтю

Земельний банк: Уряд передав ФДМУ понад 104 тисячі га землі для старту проєкту

Прочитайте повну статтю

Наталія Мануїлова, сержант бригади "Азов":«Я мала вижити, щоб знов обійняти свою дитину»

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь