Онлайн-курс для соціальних працівників: підтримка дітей, які постраждали від війни


Червень 18
12:03 2024

Національна соціальна сервісна служба у співпраці з ОБСЄ розробила онлайн курс для соціальних працівників, який спрямований на підтримку дітей, які постраждали внаслідок війни, і покликаний надати фахівцям необхідні знання та навички для ефективної роботи в цій сфері.

На початку 2024 року статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримали 120 973 дітей. Серед них - діти, які зазнали травм, поранень, фізичного, сексуального або психологічного насильства, а також ті, хто був викрадений, незаконно вивезений за межі країни або залучений до воєнізованих формувань. Надання цього статусу має на меті привернути увагу суспільства до вразливості, потреб та забезпечення цих дітей необхідним соціальним захистом і підтримкою.

Курс детально розглядає порядок надання такого статусу, алгоритми дій для фахівців та нормативно-правову базу. Зокрема, він містить рекомендації щодо спілкування з дітьми різного віку, виявлення індикаторів посттравматичного стану, проведення опитувань та аналізу можливих помилок, що можуть призводити до порушень прав дитини.

Запрошуємо соціальних працівників, фахівців з надання соціальної допомоги та всіх, хто зацікавлений, пройти цей курс. Він сприятиме розвитку співпраці між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадським сектором, що дає змогу об’єднати зусилля для розв’язання соціальних проблем постраждалих дітей.

Для отримання доступу до матеріалів курсу прохання перейти за цим посиланням.

Курс реалізовано в рамках проєкту «Розбудова сприяння національним та місцевим партнерам у наданні психологічної підтримки та соціального захисту дітей», який здійснюється у співпраці з ОБСЄ.

Матеріали курсу розроблені за участю експертів з державних та міжнародних організацій. Ми вдячні партнерам та всім членам робочої групи за їхній внесок у підготовку методичних рекомендацій щодо координації, підтримки та моніторингу надання соціальних послуг дітям.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Харківщина: внаслідок повторного російського удару загинули рятувальник та поліцейський

Прочитайте повну статтю

Дніпропетровщина: окупанти вчергове спрямували дрони по рятувальникам

Прочитайте повну статтю

Новий стрілецький батальйон поліції показав, як проходить військову підготовку

Прочитайте повну статтю

«Два стволи, досить непогано насипає» – бойові навчання Луганських прикордонників на зенітній у...

Прочитайте повну статтю

В госпіталі МВС відбувся NEURO REHAB SUMMIT 2024 спільно із Protez Foundation

Прочитайте повну статтю

На найвищій точці

Прочитайте повну статтю

Зусиллями прокуратури та громадськості захищено закарпатську полонину Боржава від незаконної за...

Прочитайте повну статтю

«Для МВС важливо створити системні умови інтеграції ветеранів в соціум завдяки спорту», - Леоні...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь