ПАГС зобов’язав Хозхімсервіс та Віртум Строй сплатити штраф на загальну суму понад 50 млн грн за антиконкурентні узгоджені дії


Березень 14
18:26 2023

Північний апеляційний господарський суд залишив в силі рішення Антимонопольного комітету України та зобов’язав ТОВ «Хозхімсервіс» і ТОВ «Віртум Строй» сплатити штраф на загальну суму  50 297 292 грн за антиконкурентні узгоджені дії.

Вказаний штраф було накладено Антимонопольним комітетом України за змову на торгах ТОВ «Хозхімсервіс» і ТОВ «Віртум Строй». Компанії взяли участь у двох тендерах щодо реконструкції двох Білогорівських магістральних водоводів і будівництва бурового майданчика.

Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України встановила, що ТОВ «Хозхімсервіс» та ТОВ «Віртум Строй» узгодили між собою умови участі у торгах. Через узгоджені дії товариств усунуто конкуренцію та змагальність між учасниками торгів, що порушило права замовника.

2 вересня 2021 року тимчасова адміністративна колегія АМК України визнала компанії «ТОВ «Хозхімсервіс» і ТОВ «Віртум Строй» винними у порушенні законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді спотворення результатів торгів. За це компанії було оштрафовано на загальну суму 50 297 292 грн.

ТОВ «Хозхімсервіс» звернулося з позовом до АМК України в Господарський суд міста Києва про скасування зазначеного рішення. Суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову повністю.

Компанії «Хозхімсервіс» і «Віртум Строй», не погодившись із судовим рішенням, звернулися до Північного апеляційного господарського суду із апеляційними скаргами.

За результатами перегляду справи в апеляційному порядку колегія суддів Північного апеляційного господарського суду дійшла висновку про порушення вказаними компаніями законодавства про захист економічної конкуренції, а тому відмовила у задоволенні апеляційних скарг та залишила рішення Господарського суду міста Києва без змін.

Північний апеляційний господарський суд

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розширюємо підтримку цифрових проєктів: до програми EGAP долучилися Херсонська, Хмельницька та...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині стартував ІІІ Меліоративний форум ''Реформування та відновлення меліорації''

Прочитайте повну статтю

Ні – маніпуляціям!   

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 62 від 18 липня 20...

Прочитайте повну статтю

За ініціативи Агентства АМКУ розглянув питання оптимізації строків розгляду заяв на концентраці...

Прочитайте повну статтю

АРМА закликає народних депутатів підтримати законопроєкт 11280-1

Прочитайте повну статтю

Відбувся форум Партнерство заради безпеки в сировинній галузі

Прочитайте повну статтю

ДСНС України отримала від Німеччини матеріально-технічну допомогу

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь