Сенсація

Перша віце-прем'єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко провела низку двосторонніх зустрічей під час візиту до США


Листопад 11
18:00 2021

9 та 10 листопада у рамках візиту до Сполучених Штатів Америки Перша віце-прем'єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко провела низку двосторонніх зустрічей з урядовими чинниками.

Зокрема, зустрічі відбулися з Першим заступником Міністра торгівлі США Д. Грейвсом, Заступником Міністра фінансів США Е. Бауколом, Головою Служби внутрішніх доходів США Ч. Реттігом, Заступником Держсекретаря з питань економічного зростання, енергетики та навколишнього середовища Хосе Фернандезом, в. о. Директора Агентства США з торгівлі та розвитку В. Туммалапаллі, в. о. Президента Експортно-імпортного банку США Дж.Барроусом.

Також відбулись зустрічі з виконавчим директором Світового банку К.Давідсе, Головою місії Міжнародного валютного фонду в Україні І. Владковою-Голлар та директором Європейського департаменту МВФ А. Каммером.

У ході зустрічей сторони обговорили поточну економічну ситуацію в Україні, стан та перспективи реалізації урядових заходів, спрямованих на проведення реформ у сфері створення сприятливого бізнес-клімату, розвитку підприємництва та залучення інвестицій, корпоративного управління, декарбонізації економіки та просування інновацій тощо. Також, розглянуто актуальні питання реалізації фінансової та бюджетної політики, реформування податкової системи.

Американською стороною підкреслено відчутний прогрес у здійсненні реформ в Україні та висловлено готовність до зміцнення економічних та торговельних зв’язків, сприяння лібералізації умов двосторонньої торгівлі та полегшення доступу до ринків товарів і послуг. Поряд з цим, урядовими чинниками Сполучених Штатів підкреслено надання підтримки у започаткуванні проектів, підготовлених у рамках Плану трансформації економіки України.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Володимир Зеленський: У майбутній історії біля слова Україна завжди стоятиме слово Незалежна

Прочитайте повну статтю

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн передала 50 автівок для Національної поліції та Офі...

Прочитайте повну статтю

Бійці «Гвардії Наступу» пліч-о-пліч з ЗСУ боронять нашу державу на першій лінії фронту, – Ігор...

Прочитайте повну статтю

«1,5 кілометра до позиції вистачало, щоб вмерти разів вісім», – розповідь прикордонника про буд...

Прочитайте повну статтю

Зустріч з рідними воїна-прикордонника, який повернувся з Авдіївського напрямку, де боронив Укра...

Прочитайте повну статтю

Медична допомога на передову «сталевим» прикордонникам

Прочитайте повну статтю

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн передала українським прокурорам та поліцейським нові...

Прочитайте повну статтю

Два роки

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь