«Під час війни особливої уваги потребують діти та вагітні жінки», - зазначає голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Ірина Борзова


Квітень 26
15:53 2022

Щодня на Вінниччині народжуються немовлята. За два місяці війни на Вінниччині народилось 1748 малюків - 850 дівчаток та 898 хлопчиків.

Медиками у Вінницькій області прийнято 253 пологів у жінок, які покинули свої домівки через бойові дії російських вояк на території України. Пологові стаціонари на Вінниччині працюють в звичайному режимі та забезпечені лікарськими препаратами і предметами догляду для вагітних, породіль та новонароджених.

«Ми працюємо над тим, щоб новонароджені та їх матусі були забезпечені усім необхідним.

На постійному проживанні у Вінницькій області станом на 26 квітня перебуває 142 288 переселенців. З них 42 868 - дітей та 939 маломобільні люди. Тобто, кожен третій переселенець на Вінниччині - дитина.

Ми робимо все можливе, аби українці, які з дітьми рятуються від війни на Вінниччині, мали комфортні умови перебування. Ми віримо, що родини повернуться додому, але зараз ми повинні подбати про переселенців та дітей які знайшли прихисток у наших громадах.

Спільно з Вінницькою військовою адміністрацією в громади привозимо гуманітарну допомогу, приділяючи особливу увагу потребам дітей. Передаємо підгузки, дитяче харчування, іграшки, розвиваючі ігри, одяг, продуктові набори. Щоб допомогти дітям, їхнім батькам та опікунам знизити рівень стресу, впоратися з емоційним навантаженням, ми з командою розробили всеохоплюючу програму підтримки для дітей. Організовуємо вистави лялькового театру в селах. Проводимо інтерактивно-розважальні ігри, під час яких діти роблять свої перші кроки в акторській майстерності та пробують себе у ролі улюблених героїв. Організовуємо в громадах надання психологічної допомоги дітям і дорослим. Культура, психологічна підтримка, соціалізація і допомога, це все згладжує біль війни», - розповіла Ірина Борзова.

На Вінниччині перебувають переселенці з Київської, Луганської, Харківської, Сумської, Житомирської, Донецької, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Хмельницької, Черкаської, Запорізької областей. Через російську агресію люди з дітьми змушені покинути свої домівки у Харкові, Прилуках, Херсоні, Бучі, Кривому Розі, Балаклії, Щасті, Одесі, Ворзелі, Рубіжному, Чугуєві Мелітополі, Ірпені, Гурзуфі, Слов’янську, Попасній, Маріуполі, Ізюмі, Гостомелі, Сумах, Волновасі, Краматорську, Лисичанську…

«Діти, які бачили жахіття війни, пережили страх і біль, потребують нашої підтримки і допомоги», - зазначає Ірина Борзова.

Тримаємось разом.

Віримо в перемогу України.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Фіктивний шлюб на людях з інвалідністю: поліцейські викрили злочинну схему перетину кордону вій...

Прочитайте повну статтю

До поранених бійців в Головний медичний клінічний центр МВС з концертом завітала Злата Огнєвіч

Прочитайте повну статтю

Важкопоранений гвардієць повінчався з дружиною в реабілітаційному центрі МВС

Прочитайте повну статтю

Підробляли чоловікам результати аналізів на ВІЛ для уникнення мобілізації: поліція викрила ліка...

Прочитайте повну статтю

Привласнили 2,5 млн грн донатів на ЗСУ: Нацполіція викрила групу шахраїв, які видавали себе за...

Прочитайте повну статтю

Понад 2 мільярди гривень щорічного обороту: поліцейські припинили діяльність нелегального онлай...

Прочитайте повну статтю

На Одещині судитимуть підприємця, який з посадовцями Держпродспоживслужби організував побори зі...

Прочитайте повну статтю

АРМА розпочало огляд переданого в управління майна Нікопольського заводу феросплавів, який нале...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь