Підписано Меморандум про співпрацю між НАДС, Вищою школою та проєктом SURGe про впровадження методології управління, орієнтованої на результат (Results-Based Management – RBM)


Березень 24
18:09 2023

24 березня підписано Меморандум про співпрацю та Спільний план дій між Національним агентством з питань державної служби, Вищою школою публічного управління та проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що фінансується Урядом Канади та реалізується Alinea International Ltd. 

Ідеться про перспективи впровадження на публічній службі методології управління, орієнтованої на результат (Results-Based Management – RBM) для ефективного стратегічного планування та моніторингу реформ. 

Передбачається надання Україні проєктом SURGe технічної допомоги у впровадженні реформи державного управління, зокрема, в частині посилення спроможності публічних службовців до стратегічного планування з використанням принципів та інструментів RBM.  

На базі Вищої школи публічного управління буде організовано професійне навчання публічних службовців з питань стратегічного планування за методологією RBM в рамках короткострокової програми підвищення кваліфікації «Управління, орієнтоване на результат».  

Голова НАДС Наталія Алюшина зауважила, що Україні вкрай необхідно здійснювати ефективне планування та оцінювання результативності реформ, які реалізуються в країні. 

«У воєнних реаліях антикризовий менеджмент вимагає застосування дієвих управлінських технологій, якими мають володіти публічні службовці на всіх рівнях управління. Одна з них – методологія RBM, що вже є частиною менеджменту НАДС. Водночас, важливо, аби за цією методологією працював весь державний сектор, застосовуючи RBM у роботі в умовах відновлення та розвитку України під час воєнного стану та після його припинення», - наголосила Голова НАДС.  

В свою чергу, Танія Санфорд Аммар, директорка Alinea International в Україні , директорка SURGe, зазначила, що впровадження RBM дозволить визначати конкретні та вимірювані результати діяльності, ефективно планувати та реалізовувати державну політику, а також комплексно координувати виконання стратегічних планів, застосовуючи показники ефективності. 

Під час зустрічі Наталія Алюшина також підкреслила, що у НАДС вже використовують систему PROJECTUA, яку пропонує проєкт SURGe для розробки та моніторингу реформ. Зокрема, цей IT-інструмент застосовується для стратегічного планування діяльності НАДС на 2023-2025 роки. 

«Ми будемо активно сприяти реалізації цієї ініціативи та плануємо передати наш досвід іншим державним органам. Це зробить управлінські процеси більш якісними та ефективними, сприятиме отриманню вимірюваних результатів діяльності публічних службовців, дозволить реально вимірювати прогрес реалізації реформ в Україні», - зазначила Голова НАДС.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Володимир Зеленський про замах на Ірину Фаріон: "Усі необхідні сили Нацполіції та СБУ задіяні,...

Прочитайте повну статтю

Ірина Фаріон, поранена сьогодні у Львові, від отриманих травм померла в лікарні

Прочитайте повну статтю

Володимир Зеленський: "Російський ракетний удар по Миколаєву. Станом на цей час відомо про пʼят...

Прочитайте повну статтю

Як подбати про безпеку під час відключень у літній період: прості правила

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: "Миколаїв. Ворог атакував середмістя, серед загиблих - дитина"

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: "Напад на Ірину Фаріон кваліфіковано як замах на умисне вбивство"

Прочитайте повну статтю

Обсяг пільг у І півріччі 2024 року збільшився на 20,6 млрд грн

Прочитайте повну статтю

49,7 млн гривень — результат онлайн-аукціону з приватизації ЄМК ДП «Охтирський комбінат хлібопр...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь