Попри похолодання, відключень побутових споживачів не прогнозується – Анатолій Замулко


Квітень 08
18:01 2025

Похолодання наразі не вплинуло на стабільність енергетичної системи України. Завдяки злагодженій роботі енергетиків баланс в енергосистемі зберігається.

Про це повідомив т.в.о. голови Держенергонагляду Анатолій Замулко в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Сьогодні енергетики роблять усе можливе для балансування енергосистеми, яке забезпечується власною генерацією та завдяки імпорту електроенергії з ЄС. Вважаю, що період низьких температур ми пройдемо без відключень електроенергії для побутових споживачів», – зазначив Анатолій Замулко.

Також він наголосив, що на сьогодні спостерігаємо активне встановлення сонячних електростанцій. Крім того, надходить гуманітарна допомога з європейських країн у вигляді обладнання відновлюваної енергетики з накопичувачами, що підсилює стабільність енергосистеми.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Приватні та державні виконавці: правовий статус і повноваження

Прочитайте повну статтю

Діти Герої: 9-річний Артем Лукащев із Харкова врятував себе та бабусю під час пожежі

Прочитайте повну статтю

Як ветеранам працевлаштуватися у системі МВС: умови та вакансії

Прочитайте повну статтю

Шановні колеги! Вітаємо Вас із Днем державної служби України!

Прочитайте повну статтю

Заступниця Голови ВРП Оксана Кваша в ефірі програми «Факти» ICTV прокоментувала виконання Украї...

Прочитайте повну статтю

На Хмельниччині за розтрату понад 2 млн грн перед судом постане директор коледжу

Прочитайте повну статтю

Без стигми та замовчування: у Чернівцях обговорили допомогу постраждалим від СНПК

Прочитайте повну статтю

Понад 21 млн грн несплачених податків та неякісні вибухові пристрої: ДБР повідомило про нові пі...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь