Порушення міграційного законодавства: відповідальність неминуча


Лютий 10
18:06 2026

Працівниками міграційної служби на території Волинської області виявлено іноземця, який проживав в Україні з порушенням вимог міграційного законодавства.

Під час перевірки встановлено, що іноземець перебував на території України за документом, термін дії якого закінчився, не вживши заходів для його своєчасного продовження.

За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 203 КУпАП.

Законодавством передбачено накладення штрафу за проживання іноземців та осіб без громадянства на території України за недійсними документами або без належних підстав.

Міграційна служба наголошує, що іноземці та особи без громадянства зобов’язані:

Ігнорування вимог законодавства тягне за собою адміністративну відповідальність.

Управління ДМС у Волинській області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

«Безбар’єрні автошколи» відкривають шлях до мобільності ветеранам війни

Прочитайте повну статтю

Пухнасті гості у Хаджибейському відділі ГУ ДМС України в Одеській області

Прочитайте повну статтю

Патрульний поліцейський Віталій Цирульник з Харківщини загинув 27 лютого 2022 року, захищаючи У...

Прочитайте повну статтю

Порушників міграційного законодавства виявили у трьох адмін-центрах Буковини

Прочитайте повну статтю

Відбулася онлайн зустріч з французькою Асоціаціжю фахівців з водопостачання та водовідведення

Прочитайте повну статтю

Укрзалізниця призначає додатковий регіональний поїзд Одеса – Кароліно-Бугаз із 28 червня

Прочитайте повну статтю

До Дня Конституції України запускаємо ретроподорож на справжньому паровозі!

Прочитайте повну статтю

Для військових Національної гвардії підготували третій правовий посібник

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь