Повідомити про поганий зв’язок можна буде через Дію — Уряд ухвалив постанову


Грудень 17
15:04 2024

Як це працюватиме

Якщо ви не можете завантажити сторінку, додзвонитися до рідних або надіслати повідомлення — залиште відмітку на карті в застосунку Дія. Навіть в офлайн-режимі — дані надійдуть до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКЕК), щойно пристрій під’єднається до інтернету.

НКЕК проаналізує отриману інформацію та разом з мобільними операторами працюватиме над усуненням проблем зі зв’язком у вказаному на карті місці. 

Стабільний мобільний зв’язок є питанням безпеки та комфорту громадян. Це можливість бути на контакті з рідними, викликати екстрені служби та отримувати оперативну інформацію, наприклад, перевіряти карту повітряних тривог.

Послуга запрацює найближчим часом. Стежте за оновленнями.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

З нагоди Дня Конституції України Володимир Зеленський вручив нагороди рятувальникам, поліцейськ...

Прочитайте повну статтю

Звільнені з полону та опікуни майна зниклих безвісти осіб безоплатно відновлюватимуть посвідчен...

Прочитайте повну статтю

«Сила в єдності: до Дня Конституції України курсанти та студенти закладів освіти системи МВС пр...

Прочитайте повну статтю

У Запоріжжі видворено двох іноземців із неврегульованим правовим статусом

Прочитайте повну статтю

У День Конституції України Голова Верховної Ради взяв участь у спільній молитві за нашу державу

Прочитайте повну статтю

30 років Конституції України: від задекларованих прав до дієвих механізмів захисту

Прочитайте повну статтю

Рівно 30 років тому було ухвалено Основний Закон нашої держави, - Володимир Зеленський

Прочитайте повну статтю

Ігор Клименко: Конституція починається з людини – її життя, гідності, свободи та безпеки

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь