Працівники АРМА отримали відомчі відзнаки до Дня державного службовця України


Червень 24
21:03 2024

Сьогодні, 24 червня, Голова Агентства з розшуку та менеджменту активів Олена Дума з нагоди Дня державної служби нагородила відомчими відзнаками працівників АРМА за сумлінне виконання службових обов'язків та особливі заслуги у справі, пов'язаній із забезпеченням формування та реалізації державної політики у сфері виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. 

Вперше від створення АРМА було нагороджено відомчими заохочувальними відзнаками його працівників. У березні цього року Президент підписав Указ № 157/24, яким затвердив емблему і  прапор Національного агентства та порядок їх використання.  Вже у травні Міністерство юстиції України зареєструвало відомчий наказ, який регламентував  порядок нагородження відомчими заохочувальними відзнаками АРМА. Зокрема, сьогодні їх отримали 29 працівників, в тому числі - 6 працівників міжрегіональних територіальних управлінь АРМА. 

За словами Голови АРМА в сучасних умовах такі відзнаки залишаються одним з небагатьох інструментів мотивації для висококваліфікованих кадрів АРМА, адже серед них - юристи, економісти, IT-фахівці, які розуміють на питаннях управління арештованим майном та його розшуком як в Україні, так і поза її межами.

“Незважаючи на виклики, з якими стикається Агентство, я вдячна тим співробітникам, які продовжують самовіддано працювати на благо держави. Водночас ми з командою розуміємо необхідність створення кращих умов праці для утримання високопрофесійних кадрів на державній службі, а також залучення нових фахівців, здатних ефективно виконувати надскладні завдання, що стоять сьогодні перед АРМА”, - наголосила Олена Дума.

Вона додола, що не маючи такої команди професіоналів, АРМА не була б у тій точці, в якій знаходиться зараз. 

“За рік ми змогли зробити багато. Ще більше - попереду. Я вдячна за особистий внесок кожного з вас у справу розвитку нашого Агентства та покращення ефективності його роботи”, - зазначила Голова Нацагентства звертаючись до працівників відомства.

ТЕГИ: АРМА

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Харківщина: внаслідок повторного російського удару загинули рятувальник та поліцейський

Прочитайте повну статтю

Дніпропетровщина: окупанти вчергове спрямували дрони по рятувальникам

Прочитайте повну статтю

Новий стрілецький батальйон поліції показав, як проходить військову підготовку

Прочитайте повну статтю

«Два стволи, досить непогано насипає» – бойові навчання Луганських прикордонників на зенітній у...

Прочитайте повну статтю

В госпіталі МВС відбувся NEURO REHAB SUMMIT 2024 спільно із Protez Foundation

Прочитайте повну статтю

На найвищій точці

Прочитайте повну статтю

Зусиллями прокуратури та громадськості захищено закарпатську полонину Боржава від незаконної за...

Прочитайте повну статтю

«Для МВС важливо створити системні умови інтеграції ветеранів в соціум завдяки спорту», - Леоні...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь