Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль: Оновлюємо стратегію реформування митниці


Березень 20
12:12 2023

Уряд оновлює стратегію реформування митниці, яка включатиме в себе подальшу її інтеграцію з ЄС, спільний контроль на західному кордоні, комплексне будівництво прикордонної інфраструктури, цифровізацію та боротьбу з корупцією.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час наради щодо реформи митниці.

На нараді також були присутні Віце-прем'єр-міністр України - Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, Міністр фінансів Сергій Марченко, в. о. голови Державної митної служби Сергій Звягінцев, представники Офісу реформ.

За словами Дениса Шмигаля, Україна вже реалізує можливості митного безвізу з ЄС в режимі спільного транзиту (NCTS), а також отримала від Єврокомісії високу оцінку щодо виконання її вимог у митній сфері.

«Подальша реформа митниці передбачає низку практичних кроків. Це встановлення сканерів. Це спільний контроль українських митників та митників країн ЄС. Для цього необхідно узгодити наше законодавство з європейським. Один з пріоритетних напрямків реформування – цифровізація митниці. Йдеться про обмін даними, електронну чергу, що впорядкує перетин кордону, електронне розмитнення в «Дії»», - переконаний Прем’єр-міністр.

Він наголосив, що окремим напрямком буде модернізація прикордонної інфраструктури.

Очільник Уряду дав завдання створити робочу групу для оновлення стратегії реформування митниці.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь