Приватні інвестиції, розвиток підприємництва – сьогодні одні з ключових пріоритетів для розвитку економіки: Сергій Марченко під час конференції URC


Червень 11
18:09 2024

11 червня Міністр фінансів України Сергій Марченко у складі урядової делегації бере участь у Конференції з питань відновлення України у Берліні (Ukraine Recovery Conference).

Міністр фінансів України взяв участь у двох панельних дискусіях, присвячених обговоренню умов економічного зростання та Матриці реформ. 

У ході дискусії Міністр фінансів назвав один із ключових пріоритетів для стимулювання економіки України — мобілізація приватних інвестицій. А також наголосив на необхідності захисту неба, щоб забезпечити безпечне та спокійне функціонування існуючих бізнесів. 

“Залучення нових інвестицій в Україну в інтересах не тільки нашої країни, а й Європи. Адже ми впевнено рухаємось до вступу у Європейський Союз. Україна виконала всі необхідні кроки для початку переговорів вже до кінця червня, що було відзначено Главою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн”, — додав Сергій Марченко. 

Водночас було зазначено, що для успішного функціонування бізнесу необхідні економічна та фінансова стабільність. Уряд України спільно з НБУ робить необхідні кроки для забезпечення передбачуваності в країні.

Під час обговорення заходів та політик, які впроваджує Уряд України, Сергій Марченко підкреслив важливість нещодавно презентованої Матриці реформ: 

“Аналітичний інструмент допоможе здійснювати постійний моніторинг стану виконання реформ. Це в свою чергу посилить ефективність процесу реформування та забезпечить прозорість перед громадськістю та міжнародними партнерами. На 2024 рік маємо амбітний порядок денний – понад 200 умов та рекомендацій, визначених у співпраці з партнерами. Пріоритети незмінні – забезпечення значних оборонних потреб, розвиток економіки, євроінтеграція”.

Міністерство фінансів України відповідальне за моніторинг виконання Матриці реформ, а також зобов’язань за програмами фінансової підтримки і перед міжнародними партнерами. 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна: захоплюючі змагання та вражаючі результ...

Прочитайте повну статтю

На Волині експосадовця управління ДАБІ засуджено до 5 років позбавлення волі за хабарництво

Прочитайте повну статтю

Воєнні злочини росії та втрати українського спорту – Олексій Хоменко розповів про притягнення п...

Прочитайте повну статтю

АРМА забезпечило надходження чергового траншу у 77 млн грн до державного бюджету від управителя...

Прочитайте повну статтю

Працівники АРМА отримали відомчі відзнаки до Дня державного службовця України

Прочитайте повну статтю

Україна підписала Угоду з ЄС щодо залучення 27 млрд євро в рамках Ukraine Facility протягом 202...

Прочитайте повну статтю

Заборонено діяльність політичної партії «НАШ КРАЙ»

Прочитайте повну статтю

Уряд Німеччини передав 41 вантажівку для Державної прикордонної служби

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь