Привітання Голови Ради суддів України з Днем Збройних Сил України
![](http://rsu.gov.ua/uploads/thumbs/photo2023-12-0516-02-11-50bd4a9e56-1f5b62a17879b754586734d33c0dc47c.jpg)
Шановні військовослужбовці Збройних Сил України! Дорогі захисники України!
Від імені Ради суддів України та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України!
На дев'ятому році війни ми усі дуже добре зрозуміли, що саме ви - Збройні Сили України і кожен з Вас, хто входить до їхнього складу чи належить до формувань територіальної оборони, є силою, яка захищає наш народ від тотального геноциду, а державу від знищення.
Ми віримо вам безмежно! Кожен на своєму місці, робимо все можливе, щоб ви мали все необхідне для виконання бойових завдань і ми свідомі того, що країна, яка захищається народом - непереможна. Тож український народ непереможний разом з вами – Збройними Силами України!
Віримо! Переможемо!
Повертайтеся всі живими! Бережіть себе й Україну!
З повагою
Голова Ради суддів України Богдан Моніч