Сенсація

Привласнення 623 тис грн бюджетних коштів під час реконструкції закладу освіти – на Сумщині судитимуть керівництво ТОВ


Жовтень 09
18:21 2023

Сумська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за фактом привласнення бюджетних коштів шляхом службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Фактичний керівник товариства відповідатиме за організацію зазначених оборудок (ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 191 та ч. 3 ст. 27 ч. 1 ст. 366 КК України).

Слідством встановлено, що у 2019 році між управлінням капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації та директором товариства з обмеженою відповідальністю укладено договір щодо реконструкції Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи. 

При цьому директор товариства фактично не керував підприємством, а лише підписував офіційні документи. Безпосереднє керівництво підприємством без жодних офіційних повноважень здійснював житель м. Києва. Саме цей громадянин надавав вказівки та розпорядження підлеглим, забезпечував виплату їм заробітної плати, представляв інтереси товариства під час здійснення фінансово-господарської діяльності.

Після завершення робіт з реконструкції школи фактичний керівник товариства організував внесення до офіційних документів неправдивих відомостей про обсяги виконаних робіт та їх вартість. Недостовірні акти приймання виконаних будівельних робіт підписав діючий директор товариства. У такий спосіб обвинувачені привласнили бюджетні кошти.

Згідно з висновком експерта вартість завищення фактично виконаних будівельних робіт становить 622 тис грн. 

Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУ Нацполіції в Сумській області за матеріалами Управління СБУ в області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії