Привласнення грошей на реконструкції шляхопроводу: столичні правоохоронці провели ряд обшуків у посадовців


Жовтень 06
12:28 2023

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи комунальної корпорації «Київавтодор» під керівництвом Департаменту транспортної інфраструктури КМДА привласнили бюджетні кошти.

Відбувалося це шляхом забезпечення підпорядкованим та наближеним підприємствам перемоги під час проведення державних закупівель на послуги з реконструкції шляхопроводу в складі транспортної розв’язки.

По зазначеній схемі було укладено договір з товариством на виконання робіт по об’єкту на перетині вул. Дегтярівської та вул. Олександра Довженка. Втім, посадові особи товариства-виконавця запровадили механізм розкрадання грошових коштів, які виділяються на будівництво і поточний ремонт автошляхів.

Так, в інтересах службових осіб КК «Київавтодор» підрядне підприємство перераховувало кошти на рахунки суб’єкта господарської діяльності за проведені роботи, які фактично виконувались не в повному обсязі.

Нагадаємо, що 30 вересня на об’єкті будівництва проводилися роботи з монтажу мостових балок. Близько 16:20 при встановленні сьомої балки остання втратила рівновагу, зламалася посередині та впала на сусідню конструкцію. Після цього почалась ланцюгова реакція, що призвела до пошкодження раніше встановлених мостових балок та їх падіння на проїжджу частину.

На щастя, обійшлось без жертв та постраждалих. Відомості внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Національна поліція України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії