Про результати ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного унітарного підприємства «Дирекція з будівництва другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору»


Березень 21
12:06 2023

Державна аудиторська служба України провела ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного унітарного підприємства «Дирекція з будівництва другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» (далі – Дирекція) за період з 01.01.2019 по 31.10.2022.

За результатами ревізії установлено порушень фінансової дисципліни, які призвели до втрат, на загальну суму 687,2 тис. грн, з яких усунуто на суму 649,3 тис. грн та інших порушень, що не призвели до втрат на загальну суму 30,4 млн гривень.

Зокрема, за об’єктом «Реконструкція І черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодоморів в Україні з будівництвом ІІ черги Національного музею «Меморіал жертв голодомору» Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодоморів в Україні по вул. Лаврській, 3 у Печерському районі м. Києва» установлено завищення обсягів та вартості виконаних будівельних робіт, які призвели до втрат, на загальну суму 678,7 тис. грн та зайвого отримання коштів на утримання служби замовника (здійснення технічного нагляду) на суму 8,54 тис. грн, чим завдано матеріальної шкоди (втрат) державному бюджету на цю суму.

Крім цього, установлено завищення вартості виконаних будівельних робіт через включення вартості ліфтів, монтаж яких не проведено, на суму 14,7 млн гривень.

Внаслідок недотримання Правил визначення вартості будівництва, та Закону України «Про публічні закупівлі» проведено витрати за окремими видами робіт без застосування процедури закупівлі на суму 8,0 млн гривень.

На порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» проведено витрати на геодезичний моніторинг за схилами та інженерними спорудами без застосування процедури закупівлі на суму 6,5 млн гривень.

Дирекцією упродовж 2019-2021 років здійснювалися видатки понад затверджені фінансовими планами та видатки, які не заплановані, на загальну суму 1,2 млн гривень.

Матеріали ревізії передано до Головного слідчого управління Національної поліції України.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь