«Реаніматолог душі та серця», - так називають вінницьку рятувальницю Тетяну Хруленко її колеги
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/7/4/6/7/9/407376430-790128999793325-8124520018029603751-n.jpg.webp)
Завжди принципова в роботі, висококваліфікована кризова психологиня вінницького гарнізону - Тетяна Хруленко. Свій шлях у Службі порятунку, майор служби цивільного захисту розпочала 14 років тому, як кадровик.
За півтора року, маючи відповідну фахову освіту, Тетяна перевелася у штат психологів. Жінка усвідомлювала, що працювати з цивільним населенням та тими, хто щодня, ризикуючи власним життям їй буде не легко. Однак, як кажуть «очі бояться, а руки до справи беруться».
Найважчим в роботі для Тетяни став період повномасштабної війни. Коли, працюючи з цивільним населенням під час ліквідації наслідків збройної агресії рф, довелося зустрічати серед постраждалих знайомих та друзів.
Працювати в умовах сьогодення - це теж виклик, адже до війни люди бути готовими не можуть. Тому тут вже довелося підключати додаткову професійну базу знань та навичок, бо однієї емпатії замало. Тетяна каже: «Якщо ти не любиш людей і не готовий сприймати їх та допомагати - ти не психолог. В нашій роботі потрібно розуміти цінність того, що вкладається в роботу надзвичайника і мати бажання постійно вчитися».
ДСНС України
![](https://mvs.gov.ua/upload/1/7/4/6/7/8/mceu-38594524211701524861907.jpg)