Ремонтуємо дві ділянки автодороги Н-03 поблизу Старокостянтинова: свіжі новини


Листопад 11
22:02 2021

Зі стартом ремонтно-будівельного сезону-2021 розпочато роботи на ділянці автошляху загального користування національного значення Н-03 Житомир - Чернівці км 126+540 - км 137+100, від кругової розв'язки Сахновецького перехрестя до мосту через річку Ікопоть у Старокостянтинові.

Що робимо зараз?

Сьогодні уже завершуємо влаштовувати нижній вирівнюючий шар покриття дорожньої конструкції по правому проїзду.

Також маємо гарні новини із сусідньої ділянки - км 139 + 200 - 142 + 064, населені пункти м. Старокостянтинів - с. Григорівка.

Що робимо тут?

На км 140 + 000 ремонтуємо шляхопровід через залізницю. Зараз виконуємо шпаклювання залізобетонних плит на конусах штучної споруди

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області тут працює ТОВ "СУНП "Автострада"

Відбір проб з метою визначення якості покриття здійснюється лабораторією з контролю якості виробництва САД у Хмельницькій області

В рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво", 2020 року відремонтували близько 60 км автодороги Н-03 в напрямку від Хмельницького до Кам'янця-Подільського. Цьогоріч плануємо відремонтувати ще 95 км. На ділянках від м. Хмельницького до кордону із Житомирською областю та від м. Кам'янця-Подільського до кордону з Чернівецькою областю заплановано об'єкти реконструкції, поточного середнього та капітального ремонту.

Важливість маршруту для регіону полягає у тому, що він є основною дорожньою артерією між Хмельницькою і Житомирською областями на північному заході (початок а/д Н-03), та Хмельницькою і Чернівецькою областями на півдні (кінець а/д Н-03). Автодорога веде до відомих історичних пам’яток – Старокостянтинівської та Кам’янець-Подільської фортець.

Звертаємо вашу увагу на те, що на час проведення ремонтних робіт на вищевказаних ділянках автодороги Н-03, рух автомобілів ускладнено. Тож просимо учасників дорожнього руху бути уважними, дотримуватись швидкісних обмежень та рухатися відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

#Працюємо_далі

#Укравтодор

#Велике_будівництво

Пресслужба САД у Хмельницькій області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь