Сенсація

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 114 від 5 грудня 2023 року


Грудень 05
21:12 2023

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 17 членів Ради: Г.Усик,  Ю.Бокова, Т.Бондаренко, С.Бурлаков, О.Кандзюба, О.Кваша, О.Ковбій, А.Котелевець, С.Кравченко, Д.Лук’янов, Р.Маселко, О.Мельник, М.Мороз, І.Плахтій, О.Попікова, В.Саліхов, О.Сасевич.

1. Вища рада правосуддя вирішила залишити без змін рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 29 січня 2021 року № 152/1дп/15-21 про притягнення судді Старобільського районного суду Луганської області КОЛЯДОВА Віталія Юрійовича до дисциплінарної відповідальності.  Рішення Вищої ради правосуддя може бути оскаржене в порядку, передбаченому статтею 52 Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

2. Вища рада правосуддя ухвалила оголосити перерву у розгляді скарги судді Дзержинського районного суду міста Харкова ГРИЩЕНКО Ірини Олексіївни на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 21 липня 2021 року № 1646/3дп/15-21 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

3. Вища рада правосуддя вирішила скасувати рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя  від 28 квітня 2021 року № 945/3дп/15-21 про притягнення судді Господарського суду міста Києва СТАСЮКА Сергія Васильовича  до дисциплінарної відповідальності та закрити дисциплінарне провадження стосовно нього.  Рішення Вищої ради правосуддя може бути оскаржене в порядку, передбаченому статтею 52 Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

4. Вища рада правосуддя ухвалила клопотання судді Самбірського міськрайонного суду Львівської області ПТАШИНСЬКОГО Ігоря Анатолійовича про поновлення строку для оскарження рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 4 серпня 2021 року № 1754/1дп/15-21 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності задовольнити.  Поновити судді Самбірського міськрайонного суду Львівської області Пташинському Ігорю Анатолійовичу строк для оскарження рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 4 серпня  2021 року № 1754/1дп/15-21 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

5. Вища рада правосуддя вирішила скасувати повністю рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 12 червня 2020 року № 1814/1дп/15-20 про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Хустського районного суду Закарпатської області ОРОСА Ярослава Васильовича та закрити дисциплінарне провадження.  Рішення Вищої ради правосуддя може бути оскаржене в порядку, передбаченому статтею 52 Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

6. Вища рада правосуддя ухвалила відмовити в задоволенні клопотання судді Голосіївського районного суду міста Києва МАЗУРА Юрія Юрійовича на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 16 червня 2021 року № 1350/1дп/15-21. Залишити без розгляду та повернути судді Голосіївського районного суду міста Києва Мазуру Юрію Юрійовичу скаргу на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 16 червня 2021 року № 1350/1дп/15-21 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

7. Вища рада правосуддя вирішила залишити без змін рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 2 серпня 2021 року № 1728/2дп/15-21 про притягнення судді Шевченківського районного суду міста Києва СИДОРОВА Євгенія Вікторовича до дисциплінарної відповідальності. Рішення Вищої ради правосуддя може бути оскаржене з підстав та в порядку, визначеному статтею 52 Законом України «Про Вищу раду правосуддя».

8. Вища рада правосуддя ухвалила відмовити в задоволенні клопотання судді Приморського районного суду міста Одеси ГАЄВОЇ Людмили Вадимівни про поновлення строку для оскарження рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 16 червня 2021 року № 1374/3дп/15-21. Залишити без розгляду та повернути судді Приморського районного суду міста Одеси Гаєвій Людмилі Вадимівні скаргу на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 16 червня 2021 року № 1374/3дп/15-21 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

9. Вища рада правосуддя ухвалила клопотання судді Баришівського районного суду Київської області КОВАЛЕНКА Костянтина Вікторовича про поновлення строку на оскарження рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 12 травня 2021 року № 999/3дп/15-21 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності задовольнити.  Поновити строк на оскарження рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 12 травня 2021 року № 999/3дп/15-21 про притягнення судді Баришівського районного суду Київської області Коваленка Костянтина Вікторовича до дисциплінарної відповідальності.

10. Вища рада правосуддя ухвалила зупинити розгляд скарги судді Баришівського районного суду Київської області КОВАЛЕНКА Костянтина Вікторовича на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 12 травня 2021 року № 999/3дп/15-21  про притягнення його до дисциплінарної відповідальності  на час перебування судді у складі Збройних Сил України або інших утворених відповідно до закону військових формувань, що переведені на воєнний стан або залучені до безпосередньої участі у бойових діях чи здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони.

11. Вища рада правосуддя вирішила залишити без змін рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 21 липня 2021 року № 1644/3дп/15-21 про відмову у притягненні до дисциплінарної відповідальності судді Вищого антикорупційного суду ХАМЗІНА Тимура Рафаїловича.  Рішення Вищої ради правосуддя може бути оскаржене в порядку, передбаченому статтею 52 Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

12. Вища рада правосуддя вирішила відрядити суддю Куп’янського міськрайонного суду Харківської області ЛИТВИНОВА Андрія Вікторовича до Червонозаводського районного суду міста Харкова для здійснення правосуддя строком на 1 (один) рік із 18 грудня 2023 року.  Доручити Державній судовій адміністрації України здійснити перерозподіл видатків між судами.

13. Вища рада правосуддя ухвалила зупинити розгляд питання про звільнення ЧЕРНУШЕНКА Антона Васильовича з посади судді апеляційного суду міста Києва у відставку. 

14. Вища рада правосуддя вирішила припинити відставку судді БУХАНЬКА Валерія Петровича у зв’язку з набуттям ним громадянства іншої держави.  Копію цього рішення надіслати до Пенсійного фонду України до відома.

15. Вища рада правосуддя вирішила погодити перерозподіл видатків державного бюджету за кодами економічної класифікації видатків 2113 «Суддівська винагорода» та 2120 «Нарахування на оплату праці» в розрізі судів згідно з додатком до листа в. о. Голови Державної судової адміністрації України від 29 листопада 2023 року № 11-15227/23. Копію рішення надіслати Державній судовій адміністрації України.

16. Вища рада правосуддя вирішила затвердити Зміни до Регламенту Вищої ради правосуддя.

17. Вища рада правосуддя вирішила затвердити Зміни до Положення про автоматизовану систему розподілу справ (визначення члена Вищої ради правосуддя - доповідача).

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Щодо застосування п. 137.11 ст. 137 Податкового кодексу України суб’єктами господарювання, які...

Прочитайте повну статтю

Виїзна нарада ДПС на Львівщині: аналіз роботи територіальних органів ДПС у західному регіоні у...

Прочитайте повну статтю

Мін’юст подав до ВАКС позов про застосування до Гізай С. Ф. санкції

Прочитайте повну статтю

Віктор Дубовик про підсумки Подільського регіонального науково-практичного форуму для нотаріусі...

Прочитайте повну статтю

З початку повномасштабної війни у Міграційній службі оформлено понад 8 млн паспортних документі...

Прочитайте повну статтю

«ХАРТІЯ». ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

Вчора з Центрального залізничного вокзалу Києва українські ветерани та воїни відправились на зм...

Прочитайте повну статтю

Укроборонпром впроваджує найкращі практики запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь